Příspěvky uživatele - 161.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kustovnice čínská, 11.9.2009
Zdravím všechny pěstitele této "zázračné" rostlinky! Dnes jsem ji zakoupila (jako cca 25 cm rostlinku - "Lycium chinensis Goji") v Praze u Chládka. Vzhledem k tomu, že jsem se zde na netu dočetla, že je vhodné ji vysazovat březen/duben a nyní je... celý příspěvek >
Ruj vlasatá, 9.9.2009
Děkuji za bleskovou odpověď:-) Lokalita je Vinařice u Kladna, takže cca 400 m n.m., ale maličko vidrholec to je (vyvýšená planina), orientace vůči světovým stranám je taková, že růj je uprostřed trávníku, takže nevím jak to specifikovat, sluníčko na... celý příspěvek >
Ruj vlasatá, 8.9.2009
Zdravím, právě včera jsem vysadila ruj vlasatou (royal purple) a ted jem se na netu dočetla, že vyžaduje "chráněné" stanoviště. Já ji vysadila solitérně do prostoru, tak to jsem asi neudělala nejlépe, co? SLuníčko by na ní mělo svítit celý... celý příspěvek >
Co ještě z přebytků paprik?, 29.8.2009
Přebytek paprik? To neznám! V Řecku jsem ochutnal " naloženou kápii",(omlouvám se, ale orig. název si již nepamatuji)- papriku spařit, nebo opéct, nechat vychladnout-sloupnout a naložit do olivového oleje, citr.štávy, sůl a nechat v chladu... celý příspěvek >
Máte někdo foto vzrostlé kaliny bodnanské?, 26.8.2009
Děkuji  asi jsem použila špatný vyhledávač
Máte někdo foto vzrostlé kaliny bodnanské?, 24.8.2009
Dobrý den, mám prosbičku, zda někdo nemáte foto vzrostlé olistěné kaliny bodnanské? Všude na internetu jsem našla jen obrázky jejích květů v zimě, kdy není olistěná, tedy keř vypadá dost holý nebo jen foto listu, kdy není záběr na celý keř.... celý příspěvek >
Muchovník - žloutnutí listů, 15.8.2009 Obsahuje fotku
Mám stejný problém, žloutnutí a hnědnutí listů, mám ho ale už 2.rokem (vysazen byl loni na jaře). Také by mě zajímalo, co je příčinou. Začal žloutnout až tento měsíc a na jednom lístečku jsem objevila pavučinku, ale jen na jednom. Je to nějaká... celý příspěvek >
Jalovec - rez hruš. či nedostatek hořčíku? či něco jiného?, 23.7.2009
Přeschnout nemohl (to by seschly i choulostivější rostlinky) nedostatek vody neměl...
Angrešt - je nebo není toto amer.padlí?, 22.7.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, loni jsem si koupila v zahradnictví angrešt INVICTA (keř) za 159 Kč a bylo u něj v popisu, že je odolný proti amer. padlí. Letos se mi ale na plodech objevily hnědé flíčky (některé jdou nehtem setřít, jiné ne). Dokážete někdo určit, zda se... celý příspěvek >
Nemoc nebo škůdce na hlohyni, 22.7.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím poraďte, zda na této naší hlohyni je nějaký škůdce či je napadena padlím nebo jinou nemocí?  A kdy a čím se proti tomu bránit? Děkuji moc za rady a doporučení.
Jalovec - rez hruš. či nedostatek hořčíku? či něco jiného?, 22.7.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, co se přihodilo s tímto jalovcem. Je to rez hrušňová či něco jiného? V okolí 20m jsou i jiné jalovce, ale ty napadené nejsou. Děkuji moc za radu.
Aby skalka kvetla i v létě a na podzim, 15.7.2009
Mám stejný problém:-(
Velkopavlovická meruňka - špatný řez?, 6.7.2009
Lokalita pěstování je Kladno. Meruňka zakoupena v zahradnictví rovněž na Kladensku.
Velkopavlovická meruňka - špatný řez?, 5.7.2009
Jéé, tak to jste mi udělal s tou kvalitou plodů radost, už se těším na úrodu:-) A děkuji za vysvětlení pojmu "čtvrtkmen".  Snad tu korunku uhlídám v patřičných mezích...
Mravenci, 4.7.2009
Mravenci nemají rádi kari koření.  Pokud je tedy nechcete přímo vyvraždit, tak na ně a všude kam nechcete aby lezli, nasypte kari koření, utečou jinam, mám odzkoušeno.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika