Příspěvky uživatele - 70.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Typ čerpadla, 15.6.2008
Také jsem při instalaci čerpadla RUCHE přemýšlel jestlui mu nevadí písek - studnu mám kopanou, cca 80 let starou. Tak jsem prostě čerpadlo obalil do sítě proti hmyzu - po třech letech provozu je síť stále v pořádku a čerpadlo nemá šanci nasát nějaký... celý příspěvek >
Typ čerpadla, 13.6.2008
Já osobně mám také Malyše - ale od českého výrobce - jmenuje se RUCHE. Běží bez problémů již tři roky, akorát letos byla nutná výměna membrány a zpětné klapky - náhradní byly součástí dodávky, jinak se dají běžně objednat. Podle návodu k použití... celý příspěvek >
Motor Honda GCV160, 15.5.2008
Po dvou hodinách provozu vyměnit olej. Já jsem motoru dopřál výměny dvě  - po jedné hodině první a po druhé druhá... Nějaký ten litřík oleje mne nezabije a motoru to jen pomůže. Jinak je v návodech uvedeno měnit olej po každé sezóně - tedy... celý příspěvek >
1000 litrová nádrž od Rondapu - ohřev užitkové vody, 14.5.2008
Ok máte pravdu je tam NEpoužívejte - nám do firmy chodí dost kapalin v platových i plechových obalech. Na průvodních listech je také napsáno podobné upozornění - vždy se jedná o NEVRATNÉ obaly, když to vezmu tak například Chlornan sodný - látka silně... celý příspěvek >
1000 litrová nádrž od Rondapu - ohřev užitkové vody, 14.5.2008
Pane J.S když se podívám na obrázek který jste k svému příspěvku připojil tak si myslím že použití nádrže bude bez jakýchkoliv rizik. Roundap se na vzduchu rozkládá poměrně rychle - stačí tedy nádrž pořádně propláchnout vodou, pak by jsem použil SAVO... celý příspěvek >
Výběr sekačky - Honda nebo Hecht?, 12.5.2008
S uvedenými sekačkami zkušenosti nemám, ale motor Honda který je na nich osazen vlastním - mohu potvrdit že spotřebu má opravdu minimální...
dírkovitost listů, 10.5.2008
Baycor je kontaktní!
Malotraktor Vari, 6.5.2008
Pane J.S. na tyhle rýpaly já pěkně zvysoka s... Prostě také nemám na TK nebo jiný čtyřkolový stroj a Vari mi slouží dobře - navozila komplet materiál na novostavbu RD auto se mi dostane k baráku na 50 metrů blíže ne... Takže příště se na odpověď... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 5.5.2008
Tu poznámku že pila nemá kontrolu mazání jsem raději nechal bez komentáře... Na tuto otázku vám odpoví můj tiskový mluvčí Franta Kocourek...
Motorová sekačka Al-ko BR520 Silver, 5.5.2008
Ještě jedna poznánka - když bude klika ohnutá tak se z 90% nevyplatí oprava motoru - pouze jeho výměna - to je lepší něž kupovat novou sekačku...
Motorová sekačka Al-ko BR520 Silver, 5.5.2008
Nejdříve zkontrolovat nůž - demonovat a přiložit k čemikoliv rovnému - když by nebylk rovný tak je třeba vyměnit. Když už bude nůž demontovaný tak vyšroubovat svíčku z motoru, sekačku dát třeba na dvě stavební kozy, nebo mezi dvě židle a potom jsou... celý příspěvek >
motor - starty, 5.5.2008
Také se prodává "Start Spray" - podle zápacho je to vlastně propan butan, akorát nemusí člověk tahat vlekou bombu s tryskou, stačí jen trochu stříknout do otvoru vzduchového filtru a motor nakopnout - startuji tak starý traktůrek který má... celý příspěvek >
Chraňte včely, 4.5.2008
Podle údajú které od Českého svazu včelařů je letošní úhyn včel přes zimu abmnormální - cca 50% včelstev umřelo. Prostě mírné zimy pomáhají rozotčovi Varoa v jeho zničující práci, letos se k tomu přidal ještě včelí mor...    Je to... celý příspěvek >
Jak zničit včelí hnízda, 4.5.2008
Nebojte nedorazí - jsou to tzv. " včely samotářky".  Každá si najde jednu malou dírku a tu potom obývá. Když by vám vyloženě vadily tak by jsem doporučoval díry kolem okna zamáznout silikonovým tmelem /nebo akrylátovým ten je... celý příspěvek >
motorova kosacka aj do svahu, 2.5.2008
Jedno je jisté - potřebujete sekačku osazenou motorem který má tlakové mazání. Nijak jsem se nepídil po motorech které vám vyhovují, ale vím jistě že BS - řada INTEC tlakové mazání má. Ostatní výrobci snad také...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika