Příspěvky uživatele - 70.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr pily, 29.10.2007
Pane J.S bydlím v Kralupech nad Vltavou /okres Mělník/. Kde je prosím vás nejbližší servisní středisko na pily Dolmar? Již jsem se rozhodnul, nakonec to vyhrála pila Dolmar PS500, líbila se mi také Stihl MS280 , ale na tu jsem nesehnal slušnější... celý příspěvek >
Výběr pily, 25.10.2007
for: J.S.Děkuji za odpověď, dotaz  byl směřován na vás...Takže podle toho co jste psal ve svých příspěvcích měla by farmářská pila vydržet hrubší zacházení než profi?Jedná se  mi pouze o to aby pila kterou si koupím snesla trošku víc... /... celý příspěvek >
Výběr pily, 25.10.2007
Při hledání informací o pilách na internetu jsem narazil na tuto pilu /ani náhodou neuvažuji o její koupi/ !!!Einhell RBK 1440objem  38ccmvýkon 1,4 kwváha 7,6 kg - ta snad musí být celá kovaná!?!
Množení banánovníku, 24.10.2007
Já je normálně odříznu nožem a když je nikdo nechce, tak jdou na kompost...Jinak banánovník mám v  "bečce" na kysané zelí - výška rostliny 2,5 metru...
Výběr pily, 24.10.2007
Pane J.P tuto část příspěvku jsem dost dobře nepochopil citace:Dolmar má největší vyrovnanost jednotlivých řad. Z těchto firem jediná ,která produkuje kvalitní hořčíkové kártry i na hobby řadě. To je velký rozdíl, a kdyby to nemělo význam, tak... celý příspěvek >
Výběr pily, 23.10.2007
Jak jsem se probíral nabídkou pil tak zatím jsou tyto "finalisté" Husqvarna 350                     cena  11800,- Husqvarna 55               ... celý příspěvek >
Výběr pily, 23.10.2007
děkuji za obsáhlý a plodný příspěvek, po jeho přečtení budu pátrat dále po nějaké farmářské pile - u mne je využití sezonní - dvakrát třikrát do roka dělám  hmotu do 10 metrů. Větší  váha pily mi vadit nebude, neberu to podle toho kolik... celý příspěvek >
Výběr pily, 23.10.2007
Já vím, že cenovým rozmezím jsem si trochu zúžil výběr, ale původně jsem uvažoval o investici 8000 - 10000. Takže jak jste zmínil, vlastně si už radost dělám, cenu jsem navýšil /možná tím přicházím o možnost koupit si profesionální pilu a zůstanu... celý příspěvek >
Výběr pily, 22.10.2007
Takže když to vezmu podle vás J.S tak ke značkám které já považuji za známé /to je HQ, Stihl, Dolmar/ by jste vy přiřadil ještě Oleomac???Také mne zarazilo, že vy zastánce značky Dolmar ji v příspěvku nezmiňujete. Možná je to proto aby tu nevznikaly... celý příspěvek >
Plevel v nově založeném trávníku, 22.10.2007
Z vlastní zkušenosti můžu napsat, že nejlepší bude zatím nic nestříkat a příští rok častěji trávník sekat. Postřik selektivním herbicidem by jsem prováděl až příští podzim.
Výběr pily, 21.10.2007
To je pěkné, jenomže každý považuje jinou značku za tu známou.Když to vezmu jen tek z hlavy: HQ, Stihl, Dolmar - ty já považuje za známé značky.A co takové značky Jonsered, MC Culloch, Solo - víc jich jmenovat nebudu, tyto se mi zdají patřit také k... celý příspěvek >
Výběr pily, 21.10.2007
K těm šroubům - nejsou stržené, pomalu "vylézají" z těla pily - za dobu co jí mám to dělá asi 8 mimlimetrů...Prostě jednou dojde k tomu že vylezou celé...
Výběr pily, 21.10.2007
Jak jsem psal, do techniky  motoru pil nevidím - jaké se dříve používaly úpravy válců nevím, ale docela by mne zajímalo srovnání - vím že nové materiály mají menší tření, ale jak je to s jejich výdrží - kolik let si udrží požadované vlastnosti... celý příspěvek >
Výběr pily, 21.10.2007
Já jsem stejně tak na 80 procent rozhodnutý jít spíše do nějaké farmářky, přeci jenom výkon pily mi občas scházel... S tím že jsou značky které si kvalitu udržují a tomu odpovídá i jejich cena... nevím nevím? Když vezmu například tu mojí pilu Partner... celý příspěvek >
Výběr pily, 21.10.2007
TO : xxx.xxx.161.9Takže podle vás se kvalita pil snížila? Platí to pro hobby pily i pro pily profesionální?Odkud čerpáte své poznatky jste pouze uživatel nebo servisák?Já osobně se nikdy o konstrukci pil nezajímal, ale když už jsme nakousli kvalitu,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika