Příspěvky uživatele - 70.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pergola - krb a gril, 2.5.2008
Hezká práce, doufám že až bude hotovo tak to také nafotíš...
Mini balíkovač, 2.5.2008
Najde se vše - tak to vždy řkám kamárádům když něco půl dne na netu nemohou najít a já to mám za pár minut... http://www.koppl.sk/krajina.html#balikovac
Má u Vari motor Honda nějakou jasnou výhodu proti dvoutaktu?, 24.4.2008
Stejný problém jsem řešil před dvěma lety - otcovi také odešel starý Jikov. Pro uvedené práce je čtyřtakt Honda lepší něž nový dvoutaktní motor - ten by jsem dopručoval kdyby při práci převládalo třeba sekání.  K předělání převodovky - stačí... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 23.4.2008
Nevím cenu ale jeko průchodky jsem používal "elektrikářské průchodky na kabely do krabic" - pro jistotu jsem v nich gumové těsnění doplnil dávkou silikonu a těsní to dobře...
husqvarna 55, 23.4.2008
Na Hq 455e - Rancher jsem slyšel dost negativních názorů i od servisáků HQ. Také jsem o ní přemýšlel a tyto názory mne odradily...
Voda bazén, 18.4.2008
Co to podle vás znamená " časem projevit"?? Vodu z filtru vypouštím už pět let na stejné místo a prostě žádné škody na trávníku nevidím.
jezírko - prasklina, 18.4.2008
Prasklinu pokud možno vyčistit a pak použít nějaký trvale plastický tmel. Na povrchovou úpravu by jsem domporučil odstarnit po obou stranách praskliny nátěr /jestli tam nějaký je/ beton "líznout karbinou nebo drátěným kartáčem na vrtačce, potom... celý příspěvek >
Zahradni traktor - co vybrat, 17.4.2008
Já osobně by jsem si vybral YARD-MAN
Příruby pro motory Honda, 16.4.2008
Také se připojím s prosbou jestli někdo sežene kontakt na dodavatele přírub k motorům honda - mám GXV160...
Voda bazén, 16.4.2008
Je sice pravda že chlór vadí rostlinám, ale kolik lidí zalévá normální pitnou vodou z kohoutku a zahrada roste stejně... Já osobně nevidím na trávníku žádnou změnu ani na místě kam vypouštím vodu při čištění filtru u bazénu - a to je voda kde není... celý příspěvek >
ventilační okno ve skleníku, 10.4.2008
většinou se dává na jižní stranu, ale někdy se přihlíží k místním podmínkám - odkud nejčastěji fouká vítr a pak se dá na druhou stranu...
Skalka mezi dva jehličnany, 10.4.2008
V podobných podmínkách jsme zakládali vřesoviště - vřesy i vřesovce mají rádi kyselou půdu která pod jehličnatýmy stromy je.
Benzínová motorová pila, 9.4.2008
Nebo je to doopravdy tím grifem - když vezme manželka pilu, sekačku nebo křovinořez a chce uvedené stroje nastartovat, také tahá jak dˇas než se jí to povede. Takže vždy radši zavolá mne a pak stačí škubnout a už to vrčí...
Začátečník - PS500, 9.4.2008
To mě také při výběru pily zarazilo, ale nakonec jsem loni koupil PS 500 a jsem naprosto spokojený. S dodávanou řetězovou soustavou 3/8 pila nemá problémy, pro srovnání - v lese jsem byl s bráchou který má H55-řetězovka 0,325, řezali jsme stejné... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs, 2.4.2008
K motorům honda - na Vari mám GXV 160 - naprostá spokojenost, když tátovi dosloužil jeho starý dvoutakt na Teře tak jsem mu ho také koupil. Protože mám docela velkou zahradu a moooooc trávy tak jsem dospěl k závěru že bez vertikulace se neobejdu -... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika