Příspěvky uživatele - 70.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar PS 350, PS 420, 29.12.2007
http://www.namir.cz/zt_retezove_pily_benzinove/ps420.html
Dolmar PS 350, PS 420, 29.12.2007
To já také ne, ale dej do googlu " dolmar PS420" a vyjede ti - když budeš hledat puze české stránky tak tam bude jen odkaz na  zahradu.cz a potom na Namir....
Dolmar PS 350, PS 420, 29.12.2007
Ještě jedna poznámka. Přístup firmy Makita je docela nešťastný - na svých stránkách nemají o motorových  pilách Dolmar PS 350, 420 ani zmínku... Je to docela škoda, že se vůbec nestará o reklamu této /myslím si dobré/ značky. Tímto způsobem se... celý příspěvek >
Dolmar PS 350, PS 420, 29.12.2007
Zatím ji nabízí pouze jeden internetový prodejce - NAMIR.CZ cena je 9200,- včetně Dph Výrobce: Dolmar | .325" MicroLite 1,3mm Motor: 42,4 cm3 / 2,1 kW
Demontáž skleníku, 1.12.2007
Nejlepší bude použít "odlamovací" nůž - mají ho v každých stavebninách. Doporučoval by jsem koupit silnější - na sádrokarton. Odřezat se to určitě nepovede v celé ploše, ale stačí objet nožem z obou stran a potom tlakem na co možná největší plochu... celý příspěvek >
Kmitací pila, 29.11.2007
Na průklesty nedoporučuji - tyto pily jsou dost náchylné na ohnutí pilového listu.Nejlépe se s ní řezá , když se přitlačí přímo na řezaný materiál...Jinak je to výborný pomocník - když jsem vybourával plastová okna stačilo pouze obouchat omítku a... celý příspěvek >
Podzimní sázení meruněk, 15.11.2007
Děkuji Vám za rady a názory. Já jsem zasadila včera obě meruňky! U nás je 50cm sněhu, jámy už jsem měla vykopané, ale musela jsem je skoro hledat :-) a pak znovu vyházet sníh. Bylo to opravdu náročné, dnes se nemůžu skoro hýbat,  ale jsem... celý příspěvek >
popol z dreva, hnojenie?, 13.11.2007
Když používáte dřevo čisté - bez nátěrů a podobně tak sypat na kompost, nebo jak to dělám já - na záhony, na jaře to stejně vše přejedu rotavátorem.
Podzimní sázení meruněk, 13.11.2007
Pane Vysloužile, opět mám dotaz. Stromy my bohužel přijdou až dnes,  v obchodě měli nějaký problém s objednávkou, ale už je u nás 40cm sněhu a další stále padá! Jsem tedy připravená na nejhorší práce v zimě, sněhu a marastu. Ale spíš mám... celý příspěvek >
Podzimní sázení meruněk, 9.11.2007
Jsem z Krušných hor, ale klima tu máme opravdu velmi podobné Vysočině :-) Nicméně mám ještě jednu doplňující otázku. Mám stromy nechat před výsadbou přes noc v kyblíku s vodou, nebo můžu rovnou sázet do země? Ještě jednou děkuji za trpělivost a... celý příspěvek >
Podzimní sázení meruněk, 7.11.2007
Vážený pane Vysloužile, moc Vám děkuji za Vaše rady. Určitě mi budou hodně užitečné, i když počasí sázení posledních pár dní vůbec nepřeje :-( Mějte se moc krásně! Lenka
Podzimní sázení meruněk, 6.11.2007
Dobrý den, tento týden jsem konečně sehnala mladé meruňky Leskora a Karola a hodlám je zasadit. Sháním proto co nejvíce informací, jak to udělat správně. Dočetla jsem se, že je vhodné přidat kompost a také superfosfát nebo síran draselný. Můžete mi... celý příspěvek >
Technika orby, 3.11.2007
Tahat dřevo z kopce nebo do kopce - ma to jsem bohužel zvyklý - u nás v okolí moc lesů není, tak musím brát vše co se naskytne /samozřejmě s povolením.../Kolikrát si říkám, přestěhovat se někam kde jsou lesy - to by byla pohoda - sice práce, ale... celý příspěvek >
Výběr pily, 31.10.2007
na  zelenazahrada.cz ji mají za 12500,- ještě oíšou příslušenství v hodnotě 2000,- zdarma. tak tam zavolej a uvidíš.....
Výběr pily, 31.10.2007
Ještě k Dolmar PS500.Internetový obchod jí nabízí s řetězem 3/8, 1,5 mm.Zajímalo by mne jestli je na tuto pilu tento rozměr vhodný /přeci jen nemá tak velký výkon/.Podle mne by bylo vhodnější dělení 0,325...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika