Příspěvky uživatele - 130.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stříbrný smrk, 13.8.2009
Dobrý den, ja jsem to přesně tak udělala před dvěma roky, smrku to nijak neublížilo a navíc to vypadá úžasně.Karolína
Rotavator Robix, 31.7.2009
Díky za radu. K Robi originál rotační sekačku mám, časem se pokusím přidat foto. VH
Rotavator Robix, 21.7.2009
Zdravím. Mám Robi 55 již řadu let a zatím OK. Jediný problém je, že jse ztratil ovládací páčku sytiče. Netušíte jak ji nahradit či doma vyrobit? Neví zda by se dala k motoru připojit nějaká bubnová sekačka? Dík za rady.
Křovinořez Jonsered GR 2036, 17.6.2009
Právě, že na seno. Vím, že by byla lepší bubnovka, ale je na mě drahá a hlavně nevím, jestli bych nedopadl podobně jako s tou lištovkou (díry, neošetřované přerostlé stromy, apod.).
Křovinořez Jonsered GR 2036, 17.6.2009
Dobrý den, zvažuji koupi křovinořezu Jonsered GD 2036 za cenu 11000,- Kč. Budu s ním sekat velkou zahradu cca 3500 m2 (složitý terén, zkoušel jsem to lištovkou, ale jenom jsem při tom nadával). Je za tu cenu (max 11000) lepší volba? Díky Marek
Pulci proti řasám, 8.5.2009
Musím se podělit o dobrou zkušenost.Každý rok na jaře zajdu k rybníku a do svého jezírka přinesu tak 200 pulců.je radost koukat jak krásně jezírko zbavují řasy.Dokud se z nich nestanou žáby tak mám o čistotu v jezírku postaráno.Má někdo stejnou... celý příspěvek >
Malý strom do stínu?, 24.4.2009
Dobrý den, také se přikláním k javoru. Sama je mám na severní straně, přes léto je tam polostín a řekla bych ideální. Mám tam ale také rododendrony. Překrásně kvetou.Určitě by jste si ohledně výšky(velikosti) také vybrala a jsou naprosto bezúdržbové.... celý příspěvek >
Jak očistit kačírek?, 14.4.2009
Po roce máme původně krásně bílý kačírek obalený zeleným povlakem. Máme jím vysypané části okrasné zahrady a podloženo netkanou textilii. Určitě se zde najde někdo kdo řešil podobný problém - jak kačírek očistit, aby byl opět zářivě bílý. Prosím o... celý příspěvek >
Zahradní jezírko - akvarijní ryby, 13.4.2009
Dobrý den, zkoušel již někdo z Vás dát do zahradního jezírka akvarijní ryby?Mám na mysli mečovky nebo paví očka.Čenda
Mimosa pudica - Citlivka stydlivá, 4.2.2009
Dostala jsem rostlinku od známých, už větší, ale vůbec nekvete. Znamí si také ztěžují, že jim vůbec nikdy nevykvetla. Může mi nekdo poradit, jak vyprovokovat kvetení. Díky E
TK, TZ, MT, Holder, 3.7.2008
Zdravím všechny pány malotraktorů TZ, jsem zde nový a mám TZ 4 K 14 jen chvilku. Při koupi jsem byl ujištěn o dobrém stavu, ale pivo se pije a řeči se povídají. Většina závad je snadno odstranitelná, ale trápí mě vstřikovací čerpadlo, které propouští... celý příspěvek >
Poraďte mi prosím někdo ohledně wistarie, 28.10.2007
Od zahradníka. Wistaria chinensis Tato rostlina vám nevykvetla, protože nejspíš byla množená ze semene, tyto rostliny kvetou za mnoho desítek let! Je lepší koupit roubovanou sazenici. Je náročná na živiny, to může být další faktor proč vám... celý příspěvek >
jaká je nejvhodnější popínavka na plot z pletiva, 28.10.2007
Rdesno (fallopia aubertii) v žádném případě nedoporučuju! Vytváří hodně hmoty a ta plot poníčí ba dokonce i ztrhne, zvlášť plot z pletiva! Na vaše místo bych doporučil, přísavník pětiprstý (parthenocissus quiquefolia) - roste rychle, je levný a na... celý příspěvek >
Usychající břečťan, 28.10.2007
Břečtan je sice trochu náročnější rostlina, avšak většinou nezmrzne, ale naopak uschne. Zjistěte si na které světové straně máte břectan, je-li na východní nebo jižní straně je to špatně. V zimě je půda zmrzlá a břečtan je stálezelený tzn.... celý příspěvek >
Psí víno, 28.10.2007
Plody psího vína nejsou jedovaté, je sice pravda že při větší konzumace můžou nastat žaludeční potíže ale to by vaše ditě muselo sníst alespon 250 gramů a to mi věřte že se nestate, bobule májí trpkou chuť.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika