Příspěvky uživatele - 110.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 2.8.2017
...bovden plynu jsem seřídil, ale má to někde smítko v přípravě paliva, pač se to někdy kucká jindy ne, dětská závada... měl jsem teď v ruce rotační Alko na posekání zahrady a říkám zlatej "Hurykejn", na občasný posekání neudržovaný menší... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 12.7.2017
Vibrace na řidítkách jsou měřitelné a jsou na to přeci normy, výrobce by nepustil žádnou sekací "vibrační" desku do prodeje, takže to bude závada konkrétního stroje. Přidám info o našem stroji... někdy před jarem jsem ho přivezl z GO u výrobce.... celý příspěvek >
Samospád, 2.3.2017
není to věda, máme IBC 1000ltr na ztraceným bednění, tj asi 20cm nad záhonem ve skleníku, filtr a kapkovou 4 větve 3 metry, funguje to bezvadně, reguluju pouze kohoutem/ventilem, v létě za horka přidám, jindy uberu, když je hladina v IBC nízká (cca... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 12.2.2017
Tož Stroj jsem v pondělí přivezl z Vari. Dostal jsem nový rám, držák ostruhy a ty dvě kouzelný pružinky na kladkách co tam z počátku nebyly. Ze svého jsem pak nechal vyměnit: všechny bovdeny, páčku plynu, ložiska unašeče kosy, olej, filtr,... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 24.1.2017
jak píšu výše, slabá místa odhalena (zdroj všech závad), víc napíšu po opravě a ještě víc na podzim :) MH
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 19.1.2017
Oživuju téma... nasněžilo a tak není důvod drandit s řidítkama po lukách... Dnes ráno jsem dovezl náš mulčovač přímo do VARI, pobavil se s panem Belingerem a "jeho" technikem a uvidíme co z toho vzejde. Přístup byl samozřejmě super, škoda, že ke... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 5.8.2016
Začal mi praskat plech u napojení řidítek na rám, už vloni jsem pravou část napojení svařoval, nyní jsou praskliny na obou stranách, na levé tam kde je nalepený výrobní štítek. Prasklo mi lanko pro kladku pohonu, vyměnil jsem. Zdejší odezvu od... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 20.7.2016
Ano, majitel (já) byl v tej době naivní a investoval peníze to tohoto poměrně lehkého poddimenzovaného stroje. Ale chápu, že někomu kolem domu na pár tisíc m2 to bude fungoval zlatě. Až bude chvilka u stroje, nafotím jak se mi po těch letech... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 1.7.2016
Prasklina je přesně v polovině vzdálenosti mezi dotykem kol a ostruhy se zemí. Takže za mě hlasuju za prasklinu vzniklou nárazy ostruhy o zem. MH
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 29.6.2016 Obsahuje fotku
Včera jsem ještě dodělával lepší uchycení pružiny a všiml si na rámu další a delší praskliny. Ale jsem rád, že jsou i sokojení zákazníci. byla to poslední kapka, vybírám mulčovač za malotraktor, něco bytelnýho, takže asi VARES vertikální
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 28.6.2016 Obsahuje fotku
Je to v pořádku. Cca po 6ti mth ta pružina praskla. Kupodivu ze stroje nevypadla, tak jsem ji udělal druhé očko. Nicméně... taková bilance. Stroj cca 3roky stáří. Cca 50mth. Vzpomínal jsem, kolik hodin jsem já nebo servis strávil opravami. Není... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 17.5.2016 Obsahuje fotku
Doplním o nové poznatky Pružina 184553 co vrací přítlačnou kladku pohonu do polohy "nejede" se na mulčovač montuje od vloni, tuším po prázdninách. Bubnovky ji mají odjakživa - info z VARI. Já byl v rámci této aktivity ještě podívat v Agrowest... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 17.5.2016
No nevím jak na vašem stroji, ale na našem je želva & zajíc na obrázku dole na krytu, který sundám a přehodím řemen z jedněch řemenic na druhé, otázka půl minuty a jedu dál, F-550 s Hondou asi tři roky starý. Martin Horňák
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 25.4.2016
Jak jsem dnes podle kusovníku zjistil, na stroji nám pravděpodobně od začátku chybí pružina, která odtahuje kladku pohonu v případě stání stroje. Od začátku užívání stroje jsme pozorovali že stroj má snahu jet v před i když není aktivovaný pojezd,... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 7.3.2016
Krtin ani mravenišť bych se nebál. Stroj to nožem rozmetá a v klidu přejede. Samozřejmě noži to neprospívá. Náš stroj má asi 2,5 roku, posekáno, no, těžko odhadovat, ani motohodiny nevím, ale mám počítadlo... tak 10-12ha luk, pozemek buď 2x ročně,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika