Příspěvky uživatele - 110.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rýč a vytrhávač plevele Fiskars, 18.6.2015
Mám teleskop Fiskars rýč špičatý jako profi zahradník už min 5 let a super. Násady se samozřejmě vyklají, pod ten povolovací mechanismus jsem musel dát podložku aby se mi to při práci v rukavicích neotáčelo a pak nesložilo, jednou jsem ho vařil... celý příspěvek >
Jaký zahradní traktor pro 15000m2, 31.5.2015
Když už zmínka o orbě. Pluhem jsem nikdy neoral, zmínil bych tu ale rotary plowing-rotační pluh, viděl jsem snad jen 3 výrobce tohoto systému na světě, sice je to proti pluhu totální destrukce žížal & spol, ale půda je tzv.: "one step seedbed... celý příspěvek >
Jaký zahradní traktor pro 15000m2, 30.5.2015
Pro staré sady mám slabost, můžu vědět kde přibližně leží ten váš? 0,5ha je podle mě hraniční plocha mezi jednoosák a malotraktor když to beru podle své zkušenosti, tak na sad u domu (lehce přes 0,5ha) mám mulčovač F-550 a na polní práce... celý příspěvek >
Jaký zahradní traktor pro 15000m2, 30.5.2015
určitě chci hobby traktůrek jako strop vidím cca 75tis kč za ty nejlevnější dvouválce
Jaký zahradní traktor pro 15000m2, 29.5.2015
na tomto konkrétním pozemku je travní porost tak řídký a málo šťavnatý, že když hrabu klasickýma hráběma, tak mi půlka hmoty propadne mezi zuby, kosím křoviňákem kotoučem, čili hmota vcelku, takže jde hlavně aby traktůrek vydržel pojezd kdybych... celý příspěvek >
Jaký zahradní traktor pro 15000m2, 28.5.2015
běžný zahradní traktůrek mě napadl, protože s ním budu tuto plochu sekat 1x max 2x do roka, když domyslím, že někdo má zahradní traktůrek na sekání např 3tis m2 kolem domu a dělá to 2 x do měsíce, výjde mi to za rok 3,6ha tak včil jak to teda je... celý příspěvek >
Jaký zahradní traktor pro 15000m2, 28.5.2015
mým cílem je trávu v jakékoliv podobě sbírat z pozemku pryč, chci zase tak pestrou barevnou louku jako byla před lety a ne monokulturu z mulčování
Jaký zahradní traktor pro 15000m2, 28.5.2015
vychytávka to pěkná, jen od VARI bych nechtěl nic ani zadarmo :), člověk by si myslel že F-550 za ty peníze bude aspoň dobrá, ale lak se začal loupat po půl roce, 2x jsem vařil praskliny na rámu a řidítka mám už tak vyvyklaný - v max výšce se totiž... celý příspěvek >
Jaký zahradní traktor pro 15000m2, 25.5.2015
jsa poměrně zběhlý v pilách, křovinořezech i traktorech (těch dospělých) kladu si otázku jak... sekat a hlavně sbírat 15000m2 louky, kde tráva vyroste za rok cca na 15-20cm výšky, je to bývalé pole ve srážkovém stínu, nikdo v okolí nedělá ani... celý příspěvek >
Zemní motorový vrták, 23.2.2015
Měl jsem SHARKS což je kopie LUMAG co tu uvádíte. Měl jsem ho asi rok, pak se rozpadl. Jako hobby pro tak 50děr ročně v dobrým terénu je to ok. Jakmile je kamení, kamínky, jíl dojde k obroušení vrtáku, zlomení vrtáku (mně dvakrát), má to minimální... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika