Příspěvky uživatele - 223.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňková marmeláda z dýně, 23.10.2012
A hlavně je vše domácí bez 15 ti druhů éček, které dnes do všeho cpou. Nikdy nestačí jedno, čím víc, tím víc nemocí, alergií. Je chvályhodné, že se lidé snaží svoje veškeré výpěstky doma zpracovat, jistě z vydařené práce mají vnitřní... celý příspěvek >
Nadúroda gigant kedluben, 12.9.2012
Další tip na zpracování kedluben bez konzervace, letos jsem zkoušela poprvé a výsledek je prý famózní. Rozkvašené nastrouhané kedlubny jsem nacpala do vydlabaných paprik, dala do sklenic sedmiček, přidala kolečko křenu, kuličky nového koření a... celý příspěvek >
Nadúroda gigant kedluben, 22.8.2012
Zpracovávat kedlubny jako zelí byl velice dobrý nápad, za který děkuji!!  Nastrouhané kedlubny s kouskem křenu, mořskou solí a kmínem, no famózní. Pokračuji dále, dávám do sklenic sedmiček a pokusím se zavařit.
Nadúroda gigant kedluben, 9.8.2012
Děkuji, toto mně nenapadlo, velice dobrý nápad!!
Nadúroda gigant kedluben, 8.8.2012
Dobrý den, snad někdo poradí, jak zpracovat kedlubny jinak, než za syrova sníst, nebo nastrouhat a uvařit kedlubnové zelí. Děkuji za odpovědi.
Pěstování pohanky, 29.3.2012
Dobrý den, květy, stonky a listy používám za syrova hlavně do zeleninových salátů. Když ji sklízíte nad kolénkem, obrůstá, takže roste a kvete až do podzimu.Sběr semen je tak pracný, že se neoplatí. Pohanka je plevel, jakmile jednou vysejete, roste... celý příspěvek >
Perilla - kde se dá v ČR sehnat?, 27.5.2011
Vloni i předloni jsem semena perilly v pohodě koupila, letos zmizela z obchodů. Na alergie je velice účinný Peralgin od firmy "Energy" a jak sám název napovídá, tyto kapky perilu obsahují.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika