co je to za květinu?



Jiří Janča - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1577) - 73.206 (?)
9.1.2009 21:54

Ještě odkaz na popis a návod na pěstování:

http://www.kallimagarden.com/species_info.php?menuID=skk_sukulenty&dbID=sukulenty&pismeno=N&seria=0&plant=1

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6   
                  
Jiří Janča - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1577) - 73.206 (?), 9.1.2009 21:44

To Karlos

Blahopřeji, je to skutečně ona, tedy minimálně rod Neoalsomitra. Našel jsem o ní slovenské stránky, obrázky i způsob popínání po stěně souhlasí. Viz

 http://www.kallimagarden.com/fotografia.php?plant=1&page=fotky.php&foto=neoalsomitra_sarcophylla02&lat=Neoalsomitra+sarcophylla

Skláním se před Vašimi vyhledávácími schopnostmi. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiří Janča - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1577) - 73.206 (?), 9.1.2009 21:54

Ještě odkaz na popis a návod na pěstování:

http://www.kallimagarden.com/species_info.php?menuID=skk_sukulenty&dbID=sukulenty&pismeno=N&seria=0&plant=1

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 50.155 (?), 9.1.2009 23:12

Jiří: Díky, nečekal jsem takový odkaz u našich "bratrů".  Tahle kytka mi fakt nedala spát.  Naštěstí je to prakticky vyřešené a už se těším, až mi někde obroste kousek zdi, mimochodem ty terčíky drží fakt docela festovně, takže to tu zeď mírně znehodnotí.

Karlos. (děkuje za spolupráci)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
new dawn - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (309) - 176.18 (?), 10.1.2009 0:35

Dobrý den Karlosi - moc gratuluji! Sledovala jsem to od začátku, ale před Vaší trpělivostí "klobouk dolů"!      Zdraví Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
lenča* - (6) - 110.152 (?), 10.1.2009 16:22

Všem moc děkuji. Lenča*

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 97.118 (?), 17.4.2009 10:23
Dobrý den, lezu na Zahradu.cz často a ráda, ještě jsem se na nic nemusela ptát, co jsem potřebovala zjistit jsem vždycky našla.Obrovská pomoc pro naprostého laika díky všem, kdo sem přispívají.A tahle diskuze, která trvala od září loňského roku je skvělá-nejlepší detektivka, jakou jsem v poslední době četla.Přeju hodně dalších úspěchů.Alice.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 119.74 (?), 14.3.2010 14:24

Dobrý den Karlosi, jsou to už dva roky, co jste rozřešil tuto záhadu a jak se mi dneska hodily Vaše odkazy... před měsícem jsem si přinesla odříznuté stonky této rostliny od kamarádky a také jsem řešila, co je zač a moc jste mi pomohl:-) je to přesně ona...  takže Vám moc děkuji, jen bych možná uvítala bližší specifikaci, jestli tím, že ji dám do vody, se mi zakoření, zatím se mi to nedaří, mám ji už skoro tři týdny... pěkný den, katka h., k.hospodar@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika