Příspěvky uživatele - Jiří Janča

Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 12.4.2024
Horní příspvky jsoui ode mne - Jiří Janča.
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 25.4.2023
Tak to já jsem dr. Schütze ani p. Fleichera osobně již nezažil. Do Astrophyta jsem začal chodit, až když byl předsedou p. Moučka. To byly časy, v závodním klubu brněnské Vlněny se sházelo i přes sto členů. Osmdesátá léta byla zlatým věkem všech... celý příspěvek >
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 24.4.2023
Ve skleníku je v zimě v noci stejně jako venku, pokud svítí slunce, tak i ke třiceti stupňům. Jak opakovaně píšu v předchozích příspěvcích, kaktusy tam jsou od konce března do listopadu. Tento skleník se v zimě vytápět nedá,.
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 23.4.2023 Obsahuje fotku
A je tu 13. sezóna skleníku Venus.- můžu to psát stále dokola... Duralová konstrukce a polykarbonáty bez problémů. Dřevěný rám - hniloba nepokračovala, oprava betonem nebyla nutná Zima celkem žádná, minimum -8 C.asi 2 noci Sníh jsem... celý příspěvek >
Kalokvet, 28.8.2022
Z Madeiry jsem si přivezl kalokvět teprve letos, ale mám desítky let několik kalokvětů zatahujících i stálezelených, změnu barvy jsem u nich nikdy nepozoroval. Vysvětlení změny barvy by mohlo být v tom, ža Vám dcera přivezla přivezla v balíčku... celý příspěvek >
Identifikace rostlin, 26.6.2022
Takto asymetrické listy mají pouze begonie 
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 11.4.2022 Obsahuje fotku
A je tu 12. sezóna skleníku Venus. Duralová konstrukce a polykarbonáty bez problémů. Dřevěný rám pod skleníkem na asi 50 cm vyhnil - napadení dřevokaznou houbou, - co šlo jsem vyšťoural šroubovákem a nacpal do mezery kvalitní beton. Perfektně... celý příspěvek >
Rozpoznání rostliny, 27.1.2022
Charakterem růstu to připomíná rod Aeschynanthus, ale z nich žádný nekvete modrými květy, byly opravdu modré?
Élektrická řetězová pila, 24.6.2021
Díky, konečně vidím, jak je to tam sestavené.
Élektrická řetězová pila, 20.6.2021 Obsahuje fotku
Tak jsem to dnes zkusil podle Vaší rady. Vylil jsem z nádržky všechen olej a snažil se podívat dovnitř. Jde to špatně, ale nenašel jsem tam žádné sítko. Na dně je jen jakýsi dlouhý černý šroub tak 25 mm, vstupuje do stěny nádržky směrem ke... celý příspěvek >
Élektrická řetězová pila, 15.6.2021
Když už se tady tak povídá o elektrické pile, nevíte někdo jak vyčistit mazání řetězu u elektrické řetězovky Hecht? Oleje plná nádržka a řetěz suchý. Odstranění pilin pod krytem nepomohlo...
Neznámá rostlinka, 6.5.2021
Epiphyllum
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 5.5.2021 Obsahuje fotku
A je tu 11. rok se skleníkem Venus. Vše stejné, jen dřevěný rám pod skleníkem začíná místy napadat houba, za pár let jej budu muset vyměnit, ale má to čas,. Sníh nebyl, minimální teplota -7 asi 2 noci, rovněž stínící síť prokazuje neočekávanou... celý příspěvek >
Identifikace rostliny (snědek, cibule mořská?), 7.11.2020
Mořská cibule má klas květů, toto je nejspíše nějaký křín Crinum..
Identifikace rostliny, 31.10.2020
No jo, suché listové pochvy tam skutečně nejsou, pane Josefe 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika