Rajče Robin



host - 228.86 (?)
13.8.2011 12:05

Můj bulharský kamarád, žijící dlouhodobě v ČR, je nešťastný ze zdejších kupovaných rajčat. Včera mi ale nadšeně bájil o rajčatech, která kupoval na dovolené v jednom místním stánku v Jižních Čechách. Vyloudil na majitelce prázdný sáček od semínek - a byl to Robin F1. Tak ho zkusím příští jaro sehnat. Veni

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 97.2 (?), 25.4.2010 14:04, zobrazeno: 7321x

Zakoupila jsem semena rajčete tyčkového -odrůda Robin. Vyrostly mi pěkné sazenice. Nevím ale, zda budou pěkné i plody. Chystám se je vysadit do skleníku a nevím, zda bych pro jistotu neměla přidat i jinou odrůdu. Má někdo zkušenost s touto odrůdou? Díky za odpověď. Zdena.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 239.112 (?), 1.5.2010 14:16

Loni jsem měl Robin ve skleníku. Rostliny krásné, vysoké, silné, hodně plodů, ale plody moc velké - šlo to většinou do leča. Letos už raději Tornádo a Uragan.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 2.27 (?), 4.5.2010 4:57

Odrůdu Robin máme vyzkoušenou ve skleníku i venku a konečně jsme našli odrůdu, která se dá jíst. Navíc krásné plody, které nepraskají. Lepší než Tornádo, Bonset a dalších asi 20 odrůd, které jsme zkoušeli.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 228.86 (?), 13.8.2011 12:05

Můj bulharský kamarád, žijící dlouhodobě v ČR, je nešťastný ze zdejších kupovaných rajčat. Včera mi ale nadšeně bájil o rajčatech, která kupoval na dovolené v jednom místním stánku v Jižních Čechách. Vyloudil na majitelce prázdný sáček od semínek - a byl to Robin F1. Tak ho zkusím příští jaro sehnat. Veni

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika