Nový web



obo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (114) - 38.191 (?) 
8.1.2024 12:54, zobrazeno: 1041x

Jsem tu asi po roce a vidím nový web, nebo se to tak tváří. Zajímalo mne rajče zlatava. Zadám do vyhledávání a zase nic. Plno sekcí se stovkama komentářů, ale že by to našlo pouze ten komentář, kde je uvedeno zlatava, tak to ne a nebo to neumím.

Zkoušel jsem to i s uvozovkama, jako na seznamu, ale nic. Pokud někdo víte, jak se dají vyhledat pouze komenty s přesným určením zadaného slova, dejte vědět, jak se to dělá.

 O dost se to zrychlilo, ale vcelku nic moc.

Díky.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 189.168 (?), 8.1.2024 13:13

Do vyhledávacího pole napíšete jednoduše zlatava a potvrdíte. Najde to všechna diskuzní vlákna, kde se slovo zlatava vyskytuje. Bohužel toto prehistorické fórum asi už nikdy nebude fungovat normálně a uživatelsky přívětivě jako jakékoli jiné fórum, což znamená, že vám to nenajde přesně ten příspěvek, ve kterém se hledané slovo vyskytuje, ale budete muset každé nalezené vlákno projít od začátku do konce a tu zmínku o zlatavě si dohledat. Příjemnou zábavu... :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 234.91 (?), 8.1.2024 18:02
...《prehistorické fórum》... Výstižné... Pro diamanty typu PP a PZP jako ušité... Přímo na míru...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 44.69 (?), 8.1.2024 16:00

Když si přečtete vlákno "Vylepšení a nové funkce pro vás", tak zjistíte, že rozšířené vyhledávání tam není. 

Pokud hledáte jen jedno slovo, i na Seznamu, tak je úplně zbytečné ho dávat ještě do uvozovek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.142 (?), 8.1.2024 18:21

Zlatavu pěstuju, ale nevím, co hledáte a zda bych mohl být radou užitečný.
Pro 234.91: vlez mi na záda, balvane.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 227.171 (?), 8.1.2024 21:00
Niekedy vyhľadávam tak že napíšem hľadaný výraz do Googla a za ním dám záhrada.cz Napríklad zlatava záhrada cz Potom, ako sa dostanete na fórum v pravom hornom rohu sú tri bodky kde je napísané - nájsť na stránke - napíšete slovo ktoré hľadáte a na stránke vám ho už nájde priamo v texte, označí ho... Takto provizórne sa to dá...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
obo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (114) - 38.191 (?), 12.1.2024 22:52
Taky již hledám přes google. Myslel jsem bláhově, že se něco změnilo k lepšímu. Díky všem
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
obo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (114) - 38.191 (?), 12.1.2024 22:55
Díky. Již jsem objednal semena, takže letos otestuji 6 druhů nehybridních rajčat a jde mi o chuť a šťavnatost.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika