Nejchutnější rajčata



mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.3 (?)
3.1.2012 7:18

musim dat svemu jmenovci za pravdu, zihane odrudy nejsou chutove nic extra, samozrejme krome zname Green Zebra...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
                     
host - 5.149 (?), 24.11.2011 13:31

Není mi jasné, proč by u nás nemohla vyrůst rajčata na sušení.Pokud jde o chuť tak mně stačí když budou chutnat mně, Nemám snahu mít nejchutnější rajčata ani se necítím povolaný, abych bez jakéhokoliv porovnání hodnotil chutě vzorků, které neznám. Jinak nesouhlasím s tím,, že se zde někdo z nás (já určitě ne) snaží dělat nějaký druhák nebo něco jako. Jinak mohu říct, že často není obchod kriteriem úspěšnosti- jistě mám lepší rajčata než v obchodě, ale nemohu řít, že mám lepší rajčata než soused.Prostě diskuze je o výměně názorů často rozdílných,

           Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 148.167 (?), 25.11.2011 17:20

Ta odrůda kaspar není česká?  Tak jí asi tady nekoupím?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 191.222 (?), 25.11.2011 23:33
Bohužel.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.35 (?), 29.12.2011 19:56

poznate tieto sorty?

Kukurica Jahodová (prazelenina: Zea)
Mrkva Extra Červená (prazelenina: Daucus carota)
Mrkva Kozmická Fialová (prazelenina: Daucus carota)
Paradajka Brandywine (prazelenina: Solanum)
Paradajka Cherokee (prazelenina: Solanum)
Paradajka Čierny Krim (prazelenina: Solanum)
Paradajka Zelená Zebra (prazelenina: Solanum)
Reďkovka Talianska (prazelenina: Raphanus)
Reďkovka Zlatá (prazelenina: Raphanus)

vraj prapovodne... alebo je to len marketingovy trik?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.35 (?), 29.12.2011 20:23

mozno nieco pre Mirka - Heirloom Tomatoes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
tomas.olt - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (59) - 240.90 (?), 2.1.2012 23:17

Vítám všechny pěstitele v Novém roce. Přidám také něco ze svého soudku resp.  skleníku. Doporučuji zkusit zajímavou odrůdu "skvrnitý říman". Vyníkající rajče jak vzhledově tak i chuťově. Tedy alespoň mě velmi zaujalo a určitě budu letos pokračovat v jeho pěstování, jak ze semen tak i řízkováním.. smiley

rajče říman
rajče říman
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 3.1.2012 0:06

Já ho nemám ale zato asi pět jiných červených žíhaných odrůd. Jak jsem již uváděl dříve, tato rajčata vypadají lépe než chutnají a totálně mne zklamala. Možná je říman jiný ale já většinu těchto odrůd vyhodil. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.3 (?), 3.1.2012 7:18

musim dat svemu jmenovci za pravdu, zihane odrudy nejsou chutove nic extra, samozrejme krome zname Green Zebra...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 81.101 (?), 24.1.2012 0:10

U nás najchutnejší bol kríženec Stupické poľné ranné x Ildi. Veľkosť 2,5 - 3 cm, guľaté, farba trochu svetlejšia červená ako stupické, chuť medzi nimi. Vysieval som vlastné Ildi a už medzi semenáčikmi som zbadal niekoľko málo s ružovou stonkou, Ildi ju má bielu. Vysial som ešte viac semienok a zámerne vyberal tie krížence. Rok pred tým sme mali len Stupické a Ildi, najbližšia záhrada s paradajkami asi 1 km daleko. Takže pôvod 100 % istý. Listy boli tiež niečo medzi, ani nie typicky stupické, ani nie normálne paradajkové. Radovan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zdeni - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (52) - 107.127 (?), 9.2.2012 12:43

Mám dotaz - rajče Harzfeuer F 1, fa Gardenson, přečetla jsem celou diskusi, ale na tuto odrůdu jsem nenarazila. Znáte ji někdo? Nebo jste již měli a pro jakoukoliv "nedobrotu" jste ji vyřadili? Děkuji za odpověď. Bydlím v malém městečku a tak tady jen s obdivem čtu...

stáhla jsem si i e-shop s prodejem Děvočky - byť jsem maturovala z ruštiny, sotva louskám azbuku... cena za balíček velká není, ale jak je to s poštovným? Za semena podnoží melounu, u nás, ze Sema,  jsem zaplatila necelou stovku, za poštovné a balné podstatně víc než za semínka...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika