Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Rozhodně zasaďte ihned sazenice jahod. Ty už mohly být v zemi, mráz jim neublíží. Také sadbu květáku a kedlubnů naven zasaďte co nejdříve. Já budu vysazovat zítra navečer. V pátek má pršet, tak se sazenice lépe ujmou. Slibovaný mráz příští týden přežijí v pohodě pod netkanou textílií a přitom se otuží a zakoření. Mrkev už mohla být vysetá, ale nic se neděje, když to bude později. Alespoň rychleji vyklíčí. Plodovou zeleninu dejte na trvalé stanoviště do skleníku nejdříve na přelomu měsíce. Vloni jsem zkusil dát pár hadovek o 2 týdny dříve, ale jen nastydly a zastavily růst a ty, co jsem zasadil později nakonec na tom byly lépe. Ale jako začátečníkovi bych vám spíš, než internetovou diskuzi, doporučil přečíst si nějakou osvědčenou literaturu o pěstování zeleniny.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika