Stihl MS 251 made in China?



host - 72.149 (?)
24.9.2017 11:02

Tak jsem to udělal já. Podíval jsem se jak na stránky té firmy, tak na stránky Stihl. Tato firma je oficiálním distributorem. To že je napsáno vyrobeno v číně, přece neznamená, že není tento kus určen k prodeji v ČR. To se pozná podle výr. čísla. To že je vyrobena v Číně, také neznamená, že by musela být horší kvality.  Jeden tu dal odkaz na strukturu firmy Stihl. Tam jsou uvedeny i Modřice, kde je jen zastoupení a žádná výroba. Ztéto strukltury tedy nelze nic vyvozovat. Pane buďte klidný, jsem přesvědčený, že jste nekoupil žádný šmejd. Navíc ta firma má vlastní servis, tak vám provede i případnou záruční opravu o pozáručních ani nemluvě.

FO

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
Olše - (44) - 220.242 (?), 24.9.2017 9:42

Jo a firma co jsi ji koupil je oficialní distributor stihlu pokud ne máš smolíka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 72.149 (?), 24.9.2017 11:02

Tak jsem to udělal já. Podíval jsem se jak na stránky té firmy, tak na stránky Stihl. Tato firma je oficiálním distributorem. To že je napsáno vyrobeno v číně, přece neznamená, že není tento kus určen k prodeji v ČR. To se pozná podle výr. čísla. To že je vyrobena v Číně, také neznamená, že by musela být horší kvality.  Jeden tu dal odkaz na strukturu firmy Stihl. Tam jsou uvedeny i Modřice, kde je jen zastoupení a žádná výroba. Ztéto strukltury tedy nelze nic vyvozovat. Pane buďte klidný, jsem přesvědčený, že jste nekoupil žádný šmejd. Navíc ta firma má vlastní servis, tak vám provede i případnou záruční opravu o pozáručních ani nemluvě.

FO

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Olše - (44) - 220.242 (?), 24.9.2017 9:35

Jen díky takovejm jako si ty to zde stojí za nic kdybys aspoň na heurece četl neznáma distribuce a pod.  no až se ti náhodou pokazí tak tě lituji wink

 Jinak zde byla otázka zda stihl vyrábí i v číně ano vyrábí ale pro každou krajinu se distribuce liší třeba karburátorem a dalším to svým zpusobem znamená že ti pila nemusí šlapat tak jak má je to tvůj problém

A pokud to nechápeš raději mlč víš o prodeji ve stihlu prd a proč to stihl dělá že neprodává na netu zaleží mu na jméně firmy a značky a pilu musí prodejce předvést a po záběhu i seřídit poučit kupujícího

Jinak doufám že vše co jsem napsal si pochopil

struktura podniků stihl

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Olše - (44) - 220.242 (?), 24.9.2017 9:55

Ještě zde máte jak jej rozeznáte padělěk a originál stihl

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 212.111 (?), 24.9.2017 20:13

Tady autor původního příspěvku vidím že jsem rozpoutal divokou diskuzi. Mám k ní i český tištěný návod takže padělek to snad nebude jen je holt z číny (akorát mě to trochu sere ale sám na ně dělám v jedné ostravské chemičce). Ještě se zajdu podívat a zeptat do další prodejny a asi napíšu i přímo zastoupení Stihlu ať vím na čem jsem (když tak dám info).

Více mně ale zajímá ten řetěz picco duro - máte někdo zkušenosti jestli skutečně vydrží tak dlouho ostrý? Dík

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 73.246 (?), 25.9.2017 10:33
Plasis distribuci plasis zarukou mam odpoved mam zaruku cina na pili nevadi prodavej a oblbuj jinde
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Olše - (44) - 220.242 (?), 25.9.2017 15:24

Po netu se prostě pily stihl neprodávájí Jestli ti ji takto někdo prodal je jeho věc a jeho problém.

 reklamuj si kde chceš

Od kamoše

Žádný oficiální prodejce nepošle pilu objednanou přes net v e-shopu poštou. Vždy předání a případně placení na prodejně. Ten, kdo tak doopravdy koupil, jestli vůbec, bude mít problém s opravama a vůbec přijímáním do oficiálního servisu. I placeného. Jednu dobu prodávala přes net Stihl zelená zahrada.cz a taky si na to Stihl "došlápl". Byly to pily z Rakouska. No, už neprodává.Každý prodejce podle výrobního čísla zjistí, odkud pila pochází a když se bude moc chtít aj kdo ji prodal.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 73.246 (?), 25.9.2017 17:00

Reklamovat si budu u stilu a pilu sem koupil na netu u tebe reklamovat nebudu si pis ted reklamovat nemam co a za dva roky sme na tom stejnak stejne fofre

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 72.149 (?), 25.9.2017 17:26

Kde jste to vzali, že tazatel koupil tu pilu v eshopu. Přece píše, kde ji koupil a že ji přivezli domů. Já jsem si ověřil, že ta firma je smluvní prodejce.

FO

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Olše - (44) - 220.242 (?), 25.9.2017 19:17

Ano to vím ale jedná se o tohohle host - xxx.xxx.73.246 který zřejmě koupil na netu a napadá mne proto je i tato diskuze o prodeji po internetu

Tímto se omlouvám zakladateli této diskuze jemu jsem odpovídal výše co se týká jeho pilky Jeho pila má byt Farm a udivil mne jen jeho obrázek Pily s černobílým držadlem to byl vždy rozeznávací znak profi pil. Jak mne kamarád ujistil objevují se s těmito držadly i další pily řady Farm. Takže to bude vše vpořádku

Jinak za mne Jestli je z číny nebo z Argentiny čí USA je jedno pokud se jedná o originál STIHL nakoupený v autorizované prodejně předvedený a předaný Stihl prodejcem, Stihl si vždy kvalitu ohlídal i dotáhl boj proti padělkům téměř k dokonalosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika