Paděleky



Hupino - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 211.189 (?)
14.12.2014 19:34

Jestli používáte helmu jenom na práci s křoviňákem tak stačí sluchátka bez přilby. V textu na webu firmy Lignus FM je všechno popsaný, ale z vlastní zkušenosti může napsat že rádio je dokonale slyšet i při tom nejbrutálnějším kácení a řezání.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
jaroslav houha - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (76) - 133.190 (?), 14.12.2014 13:53

Sluchátka s rádiem jsou fakt luxusní věc.Přece jen když je člověk celej den venku v háji, tak si to alespoň tím rádiem malinko zpříjemní. Já té investice vůbec nelituju. A ten novej kokos vypadá taky pěkně, já mám teda ještě ten starší typ.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 164.144 (?), 14.12.2014 18:20

Chtěl bych se zeptat na helmu s Fm radiem, ja mam jenom štit s hluchadlama na seceni s křovinakem na motorovku si to neberu vadi mi ten štit ale zpet :D, Jak se ovlada to radio, mužu tam naladit normalne radiožurnal atd? vubec netušim jak to funguje a nikde sem to nenašel.. jak moc dobře je slyšet radio když řežete sekate?? 

Diky fakt zajimava věc ale nic o tom nvm :D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Hupino - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 211.189 (?), 14.12.2014 19:34

Jestli používáte helmu jenom na práci s křoviňákem tak stačí sluchátka bez přilby. V textu na webu firmy Lignus FM je všechno popsaný, ale z vlastní zkušenosti může napsat že rádio je dokonale slyšet i při tom nejbrutálnějším kácení a řezání.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jaroslav houha - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (76) - 133.190 (?), 14.12.2014 22:42

Na sečení křoviňákem v pohodě stačej sluchátka se štítem bez helmy. S helmou si běžný sečení trávy nedovedu představit, asi bych v tom chcípnul. Ale na druhou stranu si nedokážu představit práci v těžbě dřeva(kácení, odvětvování,event.manipulace) bez helmy. Ladění stanic je tačítkama + a - (nahoru - dolů) - běžnej rozsah frekvencí 88-108MHz - automatický ladění stanic, tzn.1stisk tlačítka=jedna stanice.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika