Nelze nastartovat motorovou pilu model 2115



host - 220.242 (?)
12.1.2018 4:28
Ne není měl by být na nádrži odvzdušňovací ventil
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 171.142 (?), 23.3.2013 22:22

mám tuto pilu, je skvělá každej rok s ní dělám min. 2kubíky dřeva, mám na ní druhou lištu, tu puvodní jsem vyhřál na jednom velikém stromě, jela téměř v kuse 6 hosin. to zanášení filtru je hlavně způsobeno příměsí do benzínu, stihl to řeší výměnou kus za kus. když se na pilu hodí originál Husqvarna řetěz myslíte si že máte v ruce profi nástroj, chová se uplně jinak než oregony... spokojenost už asi 6 let Standa.K.

mé oblíbené
mé oblíbené
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 96.4 (?), 8.12.2013 11:22

zdravím, píši asi pozdě ale objevil jsem Váš příspěvek až teď, já měl také stejné potíže se stejnou pilou všichni mechanici pořád že to nejde a tak to nechtěli opravit protože to nebylo značkové a zakoupené u nich.Tak jsem to rozdělal a přišel na to. Je to úplná prkotina a sice mezikus co je mezi karburátorem a válcem je přichycen jen dvěma šroubky které se časem uvolní a pila saje falešný vzduch a nenastartuješ.Ono to, že jsem to několikrát moc nepomohlo ani pérové podložky, tak jsem šrouby zaretoval kamnářským tmelem(namazal jsem je a zašrouboval), nechal dva dny zaschnout a mám pokoj, už přes rok. Jsem s ní spokojen mám ji od r. 2006 a každý rok s ní řežu tak20kubíků na otop.Za ty prachy pořád lepší než teď nabízené Hechty pod.pily. Co nemá karburátor Walboro tak je na nic.Možná to někomu pomůže když už jste si zakoupil novou.Ale myslím, že v té cenové relaci je fakt dobrá, jen nedat na rady značkových odborníků oni mají sice pravdu ale každý ty prachy nemá. Zdravím Hubert

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.30 (?), 10.1.2018 21:12

Dotaz je ve uzavíracím víčku od olejové nadržky na řetěz dirka na přívod vzduchu proti podtlaku? Prosí o odpověď dobří lidé :

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 220.242 (?), 12.1.2018 4:28
Ne není měl by být na nádrži odvzdušňovací ventil
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 164.125 (?), 31.12.2009 16:49

A jakou ma motor kompresi? Josef

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 100.56 (?), 10.1.2018 22:12

Zdar sice je to datově mimo mísu, ale spravit jde lecos. Já osobně sem nerozchodil jen paní pilu HQ 266 protože majítel nechtěl investovat víc než 800 CZK tak asi tak. Samozřejmě u levných pilek investice cca 1000 CZK když pila stala 2-3-4 litry taky nemá smysl. Zdar laslo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika