Motorová pila Homelite



host - 60.134 (?)
12.2.2014 19:38

Dobrý

Mám rád všetky píly venujem sa im roky, Homelite má problém s karburátormi- brzdami-ložiskami...

Jednoducho kto sa tomu rozumie za pár korún kupi lacno a vytunuje cool

-Rozobrať -totálne-vyčistiť/Arva-Motopur/

Vymeniť ložiská myslím asi 6201 Korea za hocičo mimo číny-FAG, Kinex

Vymeniť Guferá 12-26-5,5 za modré...12-26-6

V nádrži filter vymeniť za vetší - potiahnuť hadičky z nádrže o 0,5 cm kvôli preležaninám. Vymeniť membrány -vyhodiť sito z výfuku a poskladať a zošteľovaťwink a potom chlapci pridite z Huskou alebo štilkou... 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
host - 251.139 (?), 28.1.2014 16:44

nazdar ludkovia. tiez mam jednu cps 4016 doma. sla dobre az do teraz. kape aj na volnobehu, ide len na sytic a na zatazi uz ani omylom. 4 roky a je po nej a to este mi odisla brzda pred 2 rokmi. vymenil som karburator a sviecku, zmenil som aj benzin a olej ale nepomohlo. fakt zrela do zberu. teraz som si kupil za rovnaku cenu HQ a uz by som nemenil. prajem vela trpezlivosti s cps 4016. u mna uz skoncila. s pozdravom Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 60.134 (?), 12.2.2014 19:38

Dobrý

Mám rád všetky píly venujem sa im roky, Homelite má problém s karburátormi- brzdami-ložiskami...

Jednoducho kto sa tomu rozumie za pár korún kupi lacno a vytunuje cool

-Rozobrať -totálne-vyčistiť/Arva-Motopur/

Vymeniť ložiská myslím asi 6201 Korea za hocičo mimo číny-FAG, Kinex

Vymeniť Guferá 12-26-5,5 za modré...12-26-6

V nádrži filter vymeniť za vetší - potiahnuť hadičky z nádrže o 0,5 cm kvôli preležaninám. Vymeniť membrány -vyhodiť sito z výfuku a poskladať a zošteľovaťwink a potom chlapci pridite z Huskou alebo štilkou... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 16.82 (?), 15.4.2015 14:11

Dobrý den,

koukám, že tomu rozumíte a tak vás požádám o radu. Mám Homelite 4016 stáří asi 6let, pořezala cca 100prm dřeva a vše je na ní původní, včetně svíčky.

Teď se začala dusit a motoru se nechce do otáček. Rozdělal jsem vršek karburátoru a byl plný benzínu, nečistotu jsem žádnou neviděl. Zkontroloval jsem výfuk a byl čistý. Teď už jede jen se sytičem a bez něj okamžitě chcípne. Myslím, že by to mohlo být kolem karburátoru, nebo může toto dělat stará svíčka?

Děkuji za odpovědi    Vlada

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Jarda.Vysocina - (48) - 162.2 (?), 24.4.2015 10:34

Zravím, letos se mi nepodařilo nastartovat pilu, jede jen na systič a to jen trošku puštený a tak to vypadá na membránu v karbecu  . Jen nevím kde koupit jak vyměnit - nařezala docela dost, má opraveno mazání řetězu, vše ostatní je v pořádku. Poradíte?

Jarda z Vysočiny

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 60.134 (?), 12.2.2014 19:45

Dobrý

To nevypnutie môže znamenať - zo zapľovacej cievky ide káblik ktorý je prikrutený s cievkou o valec /Je prerušený - nie je dotyk s kostrou

           Pokazený vypínač -premerať

           Káblik z cievky nemá kontakt

Na vypínači sú dva, čierny kostra - myslím ide dole

           Izolovaný ide hore

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 114.105 (?), 7.5.2014 13:21

Dobrý den mám pilu homelite csp 4016 a nemaže chtěl jsem se zeptat čím by to mohlo být? nádržku jsem vyčistil i kanálky a nic děkuji za odpověď.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Jarda.Vysocina - (48) - 42.100 (?), 25.4.2015 17:56

Zdravím, pokud nemaže řetěz, (měl jsem taky tuto závadu) je tam prý nedokonale upevněn v kole šnek, který tlačí mazivo. Nechal jsem si to opravit, je to na rozebrání celého motoru, cena byla 550 Kč.

Jarda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika