Jakou levnou benzínovou pilu?



forester - (14) - 16.116 (?)
6.11.2011 20:22
Servis je úplne bez problémov a náhradné diely majú aj na 20 rokov staré stroje.Dá sa kontaktovať cez predajcu alebo priamo zaslať do servisu ktorého adresu môžete nájsť na internete alebo v záručnom liste.Máte záruku že stroj opravujú odborníci a majú k tomu všetko čo treba.Mne bez problémov stroj zriadili v rámci ročnej prehliadky, vyšli v ústrety na úpravu a náhradné diely dodajú do troch dní.Tento sistém mi vyhovuje nakoľko niesom odkázaný na jednu pílu.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 150.124 (?), 21.9.2011 20:44
když vytáhnete sytič, tak tahejte ten startér do doby než uslyšíte blafnutí, tj. první zápal, poté sytič zasunout a tahat až pila naskočí. zahřátou pilu startovat už bez použití sytiče.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 236.166 (?), 4.11.2011 17:32

Prosim Vas, neviete ako je to so servisom dolmariek na Slovensku?? Pocul som ze je to problematicke. Mam dolmarku 25rokov, nic sa mi nepokazilo, ale uvazujem zase o kupe novej dolmarky, lebo potrebujem silnejsiu pilu, ale bolo mi povedane aby som uprednostnil Stihl, ale Stihlku nechcem.Dakujem za odpoved

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 93.195 (?), 4.11.2011 18:38

V pripade poruchy pocas zaruky staci kontaktovat prepravnu spolocnost(prepravu hradí dolmar)  a pila bude do 3 dni u Vas doma.Centrala je v Banskej Bystrici.Samozrejme je moznost opravy aj u predajcu.Zlozitejsie veci su riesesene centralnou opravovnou.Aj Ja mam Dolmara PS 5000.Zatial super, len skoda, ze som ju nekupil s dekompresným ventilom... No nekupte ju za 400 eur.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 44.96 (?), 4.11.2011 18:41
Dobrý večer máme Dolmarku 350C letos už se nařezaným dřevem zaplatila ptali jsme se na servis a díly a mají není s tím problém. Těšíme se na další práci s pilou a ještě víc na to že ji budeme určitě tak dlouho používat jako jste psal je to kvalitní pilka a proč se ptáte na servis když se nic nepokazilo a díly si koupíte určitě i na Slavensku? Možná dostane pod stromeček silnějšího brášku 4605 a budeme řezat oba :-).-) dřeva je třeba do zásoby a nebudeme se hádat o pilu. Pěkný víkend v lese M.M.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
peter33333 - (1) - 236.166 (?), 4.11.2011 19:47

tiez som napisal ze potrebujem prave toho "silnejsiho brasku" k mojej starej dolmarke, tak preto sa pytam.Prave to ma zaujima ze ked sa ta nova pilka pokazi napriklad odide cerpadlo alebo aj nejaka malickost mimo zaruky aby som nemal problem s opravou pily.Inak zastavam nazor ze su to vyborne pily.Stihl mi velmi nevonia, skor Husqvarna, ale dnesne modely Husqvarny sa mi velmi nepozdavaju, preto radsej zase Dolmarku, a aj cenovo su pristupnejsie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
forester - (14) - 16.116 (?), 6.11.2011 20:22
Servis je úplne bez problémov a náhradné diely majú aj na 20 rokov staré stroje.Dá sa kontaktovať cez predajcu alebo priamo zaslať do servisu ktorého adresu môžete nájsť na internete alebo v záručnom liste.Máte záruku že stroj opravujú odborníci a majú k tomu všetko čo treba.Mne bez problémov stroj zriadili v rámci ročnej prehliadky, vyšli v ústrety na úpravu a náhradné diely dodajú do troch dní.Tento sistém mi vyhovuje nakoľko niesom odkázaný na jednu pílu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milamm - (4) - 44.96 (?), 10.11.2011 19:02
Dobrý večer dnes jsme dovezli dárek pod stromeček 4605 už jsem to nemohl vydržet a nejsme malí kluci teď ještě pilku využijeme kdoví jak bude v lednu. nádherný kousek techniky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 164.4 (?), 10.11.2011 20:12

tohle je sekce levné píly,4605ko

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 107.237 (?), 10.11.2011 22:15

V porovnání s konkurencí S+HQ levná je ;-)

A o pilu se hádat budou furt - 350 X 4605  :-D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 190.208 (?), 8.11.2011 22:23

Jsem také toho názoru, že je třeba kupovat pily od evropského výrobce. Když nejsou cenově dostupné nové pily, je možnost si koupit přes bazarový web stránky použité, které jsou stále lepší a výkonnější, jako nové čínské. V případě, že kupujeme jakékoliv čínské výrobky, podepíšeme tím postupné prosazení čínského systému - přenos systému bez zdravotního a sociálního zabezpečení do evropského prostoru, protože ceny z číny jsou přesně proto mnohem nižší - neplatíš žádné odvody, vyrábíš levnější, postarej se o sebe u lékaře, v nemocnici, na důchodu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika