Husqvarna 555, 562 XP



host - 160.168 (?)
12.10.2011 21:55

Ty řetězy jsme fasovali v kartonové zelené krabičce, v igelitu byly 3spojky + řetěz.Na řetězu byl znak čz.To vím na 100%.Tu Pilanu neznám.Kde pracovně působíš?Já Litvínov -Libouchec.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  16,  17,  18,  19,  20  >   
                     
host - 160.168 (?), 12.10.2011 19:06

Určitě pamatuješ ještě české kulaté pilníky... Ty Čz jsem používal na sm, md,bo, a ost měkké dřeviny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 12.10.2011 20:05

Jsi si jistý že to byl výrobce ČZ? Já bych tak pevný nebyl a mám dojem že i na ofic stránkách ČZ je celkem slušná chyba. Dám sem fotku posledního řetězu Made in ČSSR a značka ČZ to určitě není.

3/8
3/8"; 1,3 mm
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 160.168 (?), 12.10.2011 21:55

Ty řetězy jsme fasovali v kartonové zelené krabičce, v igelitu byly 3spojky + řetěz.Na řetězu byl znak čz.To vím na 100%.Tu Pilanu neznám.Kde pracovně působíš?Já Litvínov -Libouchec.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Pavel Drvoštěp - (33) - 156.239 (?), 3.11.2011 18:54

Zde je rozdělaná 560

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 125.212 (?), 12.11.2011 3:37
Zdravim, nemate nekdo pilku 562XP na prodej, ci moznost ji sehnat, koupil bych ji... Dekuji muj mail: ondraszx@email.cz :-)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.239 (?), 12.11.2011 7:54

Zkušenosti s 560XP po 40 kubíkách:

Napřed pozitiva: špalkování 70-80 suchého kmene dubu paráda, jede do něj jak kdyby ji to bavilo, obyčejný smrk neřeže, ale úplně krájí (ostrý řetěz). Při zátěži vydává příjemný dunivý zvuk, narozdíl od ječáku bez zátěže. Řezání je teda paráda a přesně tak jsem si to představoval v tomhle ohledu super. Filtr se přecijen zanáší, ale je to minimální, žebrový je krásně vyfukováno, takže se taky nezanáší.

Teď negativa: nevím jestli je to normální, ale když je pila studená, blbě chytá, není to nic strašného, ale musím 3-5x zatáhnout než zabrumlá, pumpičkou to nacepuju, tak by to mělo chytnout hned jako na 445 na které to chytalo na řeknutí Možná moc oleje, blbej benzín, slabá svíčka nebo nevím. Pak taky, když je pila studená, čudí se z vejfuku dost silně bílej kouř a jak se zahřeje, tak vůbec a krásně spaluje. To čerpadlo oleje zespod jak je tvarované, je úplně totálně zasvi... asi to ničemu nevadí, ale neměli ho tak členitě tvarovat Poslední věc, je to zakletá pila, v pátek mi spadl strom na auto (vrakovistě to jistí) a včera spadl strom na taty (vyraženej dech a zlomený tři žebra) slyšel jsem jak padá strom a pak už jen sýpání, blbej pocit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 211.189 (?), 22.11.2011 21:50

Tak až dneska jsem přišel na to, že už má ta naše Husqvarna tenhle model. Hned zejtra se na ni jedu podívat. Jen mě zaráží ten cepovák na boku. To je jako místo klasickýho sytiče? A jestli jo tak proč? Díky za odpověď.

A ještě díky za to jak píšete. Má to hlavu a patu, pěkný čtení. Hupino

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 1.46 (?), 23.11.2011 13:22

Tak prvni oprava u 562 prasklej sylenblok. Museli mi ho dat z jine pily, protoze jeste nemaj nahradni. Ty pruziny jsou opravdu slaby. Prej uz jsem byl treti komu to menili.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.239 (?), 23.11.2011 14:03

Ten dolní žlutej pod řetězem ??? Foto by nebylo ???  Jak je to s tím startováním se zahřátou pilou, zlepšilo se to, nebo furt protestuje když je hodně zahřátá??? Pročetl jsem fóra s podobným problémem a 555 vůbec, 560 tuším jeden a asi dvoum - třem to blblo, také u 562ky. Nevím jestli na zahřátí stačí hodina, ale já osobně s tímto problém nemám, jak je zahřátá chytá parádně, jak jsem psal, u mě je to opačně a to hlavně po delší odstávce 14 dní, tak pak musím zatahat 5 - 10x jako kdyby tam ten primer (já tomu říkám dudlák) byl jen na parádu po výměně zapalování by se to mělo zlepšit, ale jednomu to vyměnili a pořád stejný problém a až napodruhé OK. HQ měla pár kousků zap. mod. údajně vadnejch, mušky no.

PDr.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 1.46 (?), 23.11.2011 16:52

je to silenblok nad benz, nadr.Ta pruzina treba oproti 365 je strasne slaba. Rikali ze nahradni uz budou chodit silnejsi.Moje pila ma za sebou neco kolem 1000kubiku a muzu rict ze jsem spokojenej. Pro me je nej pomer vykon vaha a ze je porad cista. Za minus nekdy, kdyz jsi chci pohrat se smerov.zarezem, tak me stvou ty otacky hlavne u buku, ale to mluvim jen za sebe a kdyz je tepla tak blbe chyta. Vetsinou jen s meziplynem. Ale zadnej stroj neni dokonalejto bychom pak nemeli o cem psat. Od pondelka budu celou zimu porazet buky tak pak napisu jak ji chutna vlhko a snih.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  16,  17,  18,  19,  20  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika