El. pila Narex



host - 253.44 (?) 
22.8.2009 14:26, zobrazeno: 3308x

Mám elektrickou pilu Narex a bez problému jsem ji používal 3 roky až ted jsem řezal a najednou v ní prsklo a přestala jet jen trochu zasmrděla. Nevíte co to bude, nevím jestli to má cenu opravovat jestli to bude spálený motor tak to asi nebudu dávat opravovat.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 213.141 (?), 22.8.2009 14:40

Záleží co zasmrdělo, pokud to bylo vinutí motoru, tak asi jen podle toho kolik to bude stát se dá uvažovat, jestli se to vyplatí. Mohlo to být ale přerušení přívodu, vypínač - zajiskření - mohla se spálit el. ochrana. Jestli máte možnost, tak proměřte, zda jde až k uhlíkům elektřina. Jestli nenaměříte nic, je velká šance na snadnou opravu, zkontrolujte uhlíky, které mohou být opotřebované, i proto třeba pila nejede.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (802) - 194.189 (?), 3.10.2023 9:50

Mám také pilu Narex asi se spáleným statorem. Zasmrděla, protože jsem ji přetěžoval. Vzhledem k tomu, že v nabídce náhradních dílů se nenachází stator, myslím, že jejich spotřeba byla nvyšší než spálených rotorů. Je to výborná pila. Lehká, nechalo se řezat jednou rukou. Škoda, že výrobce zanikl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika