Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý deň,
prosil by som Vás o radu. Na mojej Husqvarne 357XP presakuje mazací olej. Ak píla dlhšie stojí (napr. niekolko dní), objaví sa pod ňou mastná škvrna. Nikdy sa mi však nestalo, že by vytiekol všetok olej, ale čím dlhšie stojí, zdá sa mi škvrna väčšia. Mazanie lišty areťaze počas chodu píly ide bezproblémovo.  Rozobral som to, a zdá sa mi, že olej nepresakuje popri hadičke (tá časť hadičky, ktorá ide od olej. čerpadla do nádržky k filtru), ale v mieste, kde je hadička (resp. obe jej časti) spojená s čerpadlom (mimochodom, zdá sa mi že na tejto píle je to vyriešené dosť nešťastne). Ako to vyriešiť? Rozmýšľal som prilepiť obe časti hadičky k čerpadlu buď nejakým tmelom (? silikón) alebo lepidlom - lenže akým? Alebo viete o nejakom lepšom spôsobe?
Vopred ďakujem za radu.

S pozdravom

Gamot

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika