Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

samozrejme existuje "pilcicky kurz" a "osvedcenie" pre pilcikov, nie som si isty, ale napr. zivnost bez toho nejde, ale ja uz peknych par rokov pracujem v lese, predtym hobby (vo vlastnom, niekolko 100 kubikov rocne), teraz niekolko 100 kubikov mesacne spolu s kolegom (on "papiere" ma, ja nie)... tu nejde o to, ci niekto ma "papier" alebo nema, tu ide skor o zdravy rozum a dodrzanie pravdiel bezpecnosti pri praci... zial vodicak sofera nerobi a ani "papiere" nerobia pilcika... ked si pojdete dat urobit kupelnu, tak rva co vas bude zaujimat je praca toho konkretneho obkladaca, ked sa vam bude pacit, bude kvalitna nebudete pozerat ci ma maturitu, vyucny list, alebo je to napr. kadernik, ktory perfektne ovlada robit obklady...

zdravy  rozum v lese nenahradia ziadne "certifikaty"...

co sa tyka brusky na retaz, tak tych par rokov v pohode fungujem s pilnikmi, bruska mi nechyba a pravdupovediac poznam 1 pilcika, ktory ma brusku, ostatni pouzivaju pilniky... u nas sa traduje, resp. drzime sa toho, ze 1 retaz  pilnik, niekedy aj 2 pilniky... nikto nema cas "hladkat" retaz a setrit na pilniku, ked to stoji 40skk a skatulka cigariet 80skk :) jednoducho je to spotrebny material... pila sa brusi vacsinou 2-3 denne, pri praci na sklade je to castejsie....

dobre nabrusena pila je zaklad, nejde len o to, ci sa pri tom moze poskodit lista, motor alebo cokolvek ine, ale jednoducho to brzdi pracu a mna osobne to extremne znervoznuje, teda pri naznaku, ze je retaz tupa hned ju "pretiahnem"  a rezem dalej...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika