Zahradní traktor Countax a2050he



Stránky: 1,  2   
ride - (9) - 21.1 (?) 
3.2.2010 12:48, zobrazeno: 53617x

Dobrý den.

Otázka je jednoduchá: Znáte tento traktor (značku COUNTAX) a má někdo zkušenosti s tímto strojem.Docela se mi zamlouvá, tak jsem se chtěl zeptat někoho na info, jak o tomoto typu countax a25050he, tak i o té značce.Mám tušení, že výrobce je V.Britanie.Jesli pak by tady v ČR měl servis?

Bez názvu
Bez názvu
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 206.219 (?), 5.2.2010 9:47
servis si myslim, že na to dělá Mountfield. Ten traktor jsem viděl, je to celkem pěkně provedený, řekl bych poctivě dělanej traktor.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 218.138 (?), 5.2.2010 23:39

Je to pravý Angličan, spevnené šasi, zosilnená kosa poctivá práca.2050 má Hondu motor o výkone 20 koní, existuje ešte aj 18/50 diesel s motorom Yanmar výkon 18 koní.Možnosť k výberu z dvoch kosiacich zariadení pre klasický trávnik a na vysoku trávu z nožmi k tomu upravenými.Trojnožová kosa s priamim odhodom, za kosou je zberacie zariadenie, plastové metličky pre zber trávy ktoré vhadzujú priamo do koša, spolu s pritlačným valcom pod zberným zariadením čize pri kosení vytvára tradičné pásy ako sú na ihrisku.Celý zadný most koša je ovladaný elektricky zdvih koša aj vysypávanie.Zadné pneu široké nevytvárajú stopy na trávniku.Servis robí Mountfield a zabezpečuje náhradné diely.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 169.214 (?), 7.7.2010 14:40

dobrý den. servis u moundfieldu bych důrazně nedoporučoval. mám tento traktor ale kdykoliv jsem se na ně obrátil tak měli oči na vrch hlavy s tím že sice mají katalogy ale nikdy to neobjednávali jezdím proto do polska kde je celá servisní a prodejní sit. a ceny jsou taky mnohem lepší.      co se týče traktoru samotného tak neznám nic lepšího silný 18 hp, sbírá perfektně i po dešti nebo ráno při rose. a havně díky hydronápravě je s ním radost pracovat. mám starší model bez hydrauliky řízení a nové modely už to mají. tak kdybych si kupoval další tak to bych ocenil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 196.217 (?), 13.7.2010 21:03

i ja vas zdravim mam westwooda to je predchudce contraxu dily na nej jsou celkem pohoda protoze je vse menitelne loziska  ne cele kladky obycejny klinovy remen motor bs nahradni dily na neho se daji sehnat vsude kdyz si opisete cislo a metlicky vam v mantfildu prodaji a vice nepotrebujete ja si tam napasoval lepsi prevodovku hydro tuf totq k 62 s uzaverkou mam 14 koni asi 120 zaber 3 noze a nevim ze bych mel nejaky problem a motor pokud nesecu travu vyssi nez traktor tak si jede v poho jinak musim pomaleji je to poctiva zelezna prace za kterou muzete tahnout 750kg jiz ho mam nejaky ten patek a jsem z neho staele natseny i po 2letech

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 146.148 (?), 14.7.2010 15:17

Dobrý den,

taktéž se o tento stroj zajímám. Bohužel se mi zatím nepodařilo vůbec najít nějakého prodejce. Vždy zatím jenom použité stroje z bazaru. Máte někdo tip, kde se tento traktor dá pořídit nový?

Díky Honza

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 143.122 (?), 14.7.2010 16:11
traktory countax v ČR prodává firma Agrostis jen to prodává pod značkou Echotrakt jinak je to to stejné dokonce mají na stránkách i obrázky z mezinárodní stránky Countax. Jindra
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 3.83 (?), 14.7.2010 22:53

Už jsme to tu v jiném vláknu probírali, je to skutečně fa Agrostis a se servisem by neměl být tedy problém.Najděte si jejich stránky a požádejte o nabídku.Komunikace je s nimi velmi dobrá, jiná věc jsou ceny kompletních strojů. Dejte vědět, jak dopadnete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 146.148 (?), 19.7.2010 17:02

Díky za radu. Vyrazím na to a prověřím :-)

Zdraví Honza

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 8.195 (?), 22.8.2010 23:25

Dobrý den, mám Countax C600H, docela by se mi zamlouvalo mít ho s uzávěrkou. Původní hydro mě teď nějak zlobí (do kopce netáhne), uvažuji o repasi, nebo výměně. Jak složitá je úprava na tuff torq K62 a kolik by to stálo? Máte nějaké výkresy pro úpravu, případně fotky?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika