Příspěvky uživatele - ride

Westwood T1600, 2.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den. Můj dotaz je na zahradní traktor značky westwood t1600.Technické informace jsem si již zjištóval a pro můj účel jsou dostatčující. Jde mi především o servisování tohoto stroje a nákup náhradních dílů.Mountfild ho v minulosti také... celý příspěvek >
Toro DH210, 16.4.2010 Obsahuje fotku
Připojím se k otázce se zkušenostmi se zahradním traktorem TORO dh210. Vypadá docela v pohodě, silny,velká kola, záběr sečení také solidní, hydro.převodovka... Možná jednu věc co se mi nezamlouvá, je to jednoválec, ale asi bude menší spotřeba... celý příspěvek >
Husqvarna 1200 pro, 9.3.2010
Rider je pouze s náhonem zadní nápravy.Já jsem ho osobně na vlastní oči neviděl pouze z fotek.Nové nebo novější typy rideru od husqvarny jsem také zkoumal jak jejich ceny, tak i tech.parametry. Náš pozemek není ni moc rovného a stromu je tam také... celý příspěvek >
Husqvarna 1200 pro, 8.3.2010 Obsahuje fotku
Tak motor má 18hp, hydro. převodovka, šíře sekacího záběru je 120cm.Prý je po celkovém repasu. Ještě přidám další obrázky. Diky
Husqvarna 1200 pro, 7.3.2010 Obsahuje fotku
Znáte tento rider někdo?Mohl by jste ho někdo doporučit? Byl mi nabídnut za 50tis je ta cena dobrá? Děkuji
Zahradní traktor Countax a2050he, 3.2.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den. Otázka je jednoduchá: Znáte tento traktor (značku COUNTAX) a má někdo zkušenosti s tímto strojem.Docela se mi zamlouvá, tak jsem se chtěl zeptat někoho na info, jak o tomoto typu countax a25050he, tak i o té značce.Mám tušení, že výrobce... celý příspěvek >
Zahradní traktor se sběracím košem do těžšího terénu - existuje?, 28.11.2009
Zdravim.Tak jak Jste na tom stím výběrem traktůrku, máte vybráno?Ja se taktéž poptávám a zjišťuji vhodný traktor na podobně shůdný typ zahrady.Mně by se jednalo o sekání jak parkového trávníku, tak i o nedopasky po ovcích na pastvinách.Nejprve jsem... celý příspěvek >
Jak na ní?, 28.11.2009
Letos jsem jí už podruhé sekal, ale stále vzdoruje.Určitě to bude chtít nějaký razantnější postup.Na jaře ta zasažená místa zkusím zasít tou pastevní směsí a uvidíme.Zatím Vám moc děkuji a těším se na další rady.
Jak na ní?, 26.11.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den. Znáte někdo tuto rostlinu(trávu)? Vyskytuje se mi na pastvinách pro ovečky a ty ji nespásají. Marně se jí snažím zbavit, ale bez úspěchu. Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika