Zahradní traktor Countax a2050he



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
               
host - 196.217 (?) 
23.8.2010 20:53

pokud tomu trosku rozumite a umite si sem tam vyvrtat dirku a nebo neco svarit a pouzvate selsky rozum nebojte se toho mam tuff torq k62 s uzaverem a je to neco neskutecneho co to dovede vyjede vsude.. pouzivam jej u taktoru westwood t1400 bylo tam hodne predelavani ale jeto super at he horko a secu treba 2-3 hodiny v kuse do toho tahnu kos se smetakem a to mam velice kopcovity teren jde porad stejne sehnal jsem ji novou za 12000 i s diskama a nabojema poloosy masivni proste do ni jdete a nebojte se toho jestli jste zrucny nebudete mit problem..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                  
host - 8.195 (?), 25.8.2010 23:24

Děkuji za odpověď, něco vyvrtat, svařit a předělat bych snad zvládnul. Ta cena, za kterou ji máte je velice příznivá, dáte mi typ, kde by se dala sehnat? Na netu jsem ji našel za 15 tis, bez nábojů, bez disků, bez větráku a bez řemenice:-(Ještě se chci zeptat jaký je rozchod a na způsob ovládání této HP. U Countaxu mám dvě rychlosti vpřed a jednu vzad s ovládáním pomocí páky na boku traktoru. Pak je tam ještě nožní pedál, který, pokud tomu dobře rozumím, slouží jako brzda (uvolňuje kladku napínání řemenu HP a přesouvá u HP nějakou páčku), ale od začátku co ho mám, to zřejmě nefunguje správně (koupil jsem ho jako second hand). Traktor z kopce při sešlápnutém pedálu pomalu popojíždí i při vypnutém motoru. Jak je to u k62?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 196.217 (?), 27.8.2010 21:39

Mam to udelane ne pravou nohu a i na paku proste seslapnu pedal a jedu kdyz ho prudce pustim tak to zaflekuje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 223.5 (?), 17.1.2011 21:53

Dobrý den, kde se v Polsku nacházejí servisní místa?Koupil jsem si starší Countax D18/50 a bliká mi tam indikátor udržby na dispeji.Nevíte někdo náhodou jak se resetuje???Díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 0.241 (?), 12.7.2011 11:17

Taky jsem si koupil starší Countax K 1850 a sháním český manuál. Nevíte, kde jej sehnat? Nebo zkopírovat. K Vašemu dotazu: taky mi bliká S jako servis, vždy po 50 hodinách provozu. Z informací z Mounfildu mám zjištěno, že to bliká 2 hodiny před a 1 hodinu po intervalu a pak by to mělo přestat. Tak čekám. Jinak prý je možno resetovat a to tak, že se stlačí spínač spojky a na 5 sekund zapne klíček. Hodně zdaru. Kasík V, kasikvaclav@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 0.241 (?), 10.5.2012 14:17

Resetování displeje na Countaxu se mi podařilo : stlačí se spínač spojky a klíčkem provede start. Něco cvakne, displej se vynuluje a po novém zapnutí je to ok. V.K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika