Výběr sekačky 15000 Kč



Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 250.138 (?)
12.5.2010 19:58

Jo, jo, to jsou dobré rady, ještě pomůže zvýšit výšku sekání. To jsou finty, které znám. Já jsem ani nečekal, že by ta sekačka zvládla trávu 20-30 cm vysokou bez chcípání, mně to ani nevadí, jsem zvyklý, že sekačka občas (jednou za 5 minut) to ve vysoké trávě nezvládne. Spíš jsem chtěl jen tak upozornit na legendu o motorech Honda,  kterou jsem slyšel od někalika majitelů těchto motorů, která se mi nezdá úplně pravdivá.

Jinak se mi ta sekačka zdá o něco lepší než moje stará s motorem B+S, ale ta už bude mít tak 8-10 let a tak už má motor právo jít s výkonem o něco dolů,  a taky by se mohl někde projevit 10 letý vývoj motorů, ale není tam žádný revoluční skok, snad jen drobná evoluce.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 250.138 (?), 12.5.2010 19:58

Jo, jo, to jsou dobré rady, ještě pomůže zvýšit výšku sekání. To jsou finty, které znám. Já jsem ani nečekal, že by ta sekačka zvládla trávu 20-30 cm vysokou bez chcípání, mně to ani nevadí, jsem zvyklý, že sekačka občas (jednou za 5 minut) to ve vysoké trávě nezvládne. Spíš jsem chtěl jen tak upozornit na legendu o motorech Honda,  kterou jsem slyšel od někalika majitelů těchto motorů, která se mi nezdá úplně pravdivá.

Jinak se mi ta sekačka zdá o něco lepší než moje stará s motorem B+S, ale ta už bude mít tak 8-10 let a tak už má motor právo jít s výkonem o něco dolů,  a taky by se mohl někde projevit 10 letý vývoj motorů, ale není tam žádný revoluční skok, snad jen drobná evoluce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 83.20 (?), 12.5.2010 19:43

Takže nikdo z vás nemá zkušenosti s touto sekačkou: MTD SPB 48 HW?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika