Tovární malotraktor na silnici



host - 114.243 (?)
18.6.2009 22:21

Já to pojištění myslel spíš proto, abych měl v ruce aspoň něco, HM

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 114.243 (?), 18.6.2009 21:45

Mám 1.5 hektaru lesa, a abych se do něj s malotraktorem dostal, musím přejet asi půl kilometru po silnici 3 třídy, Mám sice stroj tovární výroby, světla, blinkry, brzdy to má, ale bez jakéhokoli dokladu, zatím jsem policajty nepotkal, ale docela mne to straší, uvažuji alespoň o pojištění odpovědnosti, a budu doufat, že nenatrefím na blbce. HM

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 45.244 (?), 18.6.2009 21:50
Nikterak Vám nechci brát iluze o pojištovnách a policistech ale nepřeji Vám aby jste se musel setkat s obouma najednou při řešení škody, asi by jste jako vítěz neodešel KP
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 45.244 (?), 18.6.2009 22:03
Ještě maličkost, pokud uděláte někomu škodu autem které má prošlou TK tak některé pojištovny Vás tu škodu nechají uhradit i když máte zaplacené pov.ruč. KP
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 114.243 (?), 18.6.2009 22:21

Já to pojištění myslel spíš proto, abych měl v ruce aspoň něco, HM

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 18.6.2009 22:19

KP., vítězem bude ten, kdo pozorně přečetl základní otázku a nadpis tématu a hlavně elaborát ing. Pokorného! Je však až s podivem, pokud je takový to výklad, že každé registrační místo si vykládá vše po svém, tedy každý klotový rukáv má svůj výklad! Rozhodně mít pojištěn jakýkoliv stroj, je rozumnější než dělat machra! Pan inženýr napsal cosi i o individuálních stavbách! Nepřeji však ani jemu, na některých odborech dopravy s tímto vyrukovat! Továrně vyrobený specielní stroj, s veškerými doklady k provozu na pozemních komunikacích a při žádosti o registraci málem vypadly okenní tabulky jak "pan Nadčlověk úředník " začal řvát! Jeho ryk se ještě zvýšil při argumentaci těmito zákony a paragrafy!!  Až vytažený služební průkaz jednoho ze žadatelů ho sklidnil!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 18.6.2009 22:25

Máte pravdu, jsou i takovíto blbci, ale naproti tomu jsou i normální lidé, jaký kraj takový mrav.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 18.6.2009 22:48

jsem si jist že u ná s nemá pojištěný stroj snad nikdo, ale také jsem si jist že to tady nikdo nepřehání a jistíse jak to jde.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 18.6.2009 22:56

souhlasím s vámi málokdo si pojistí stroj na 14 dní když s ním bude pracovat 2 měsíce a to je rozdíl, stát se snaží vždy házet klacky pod nohy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 45.244 (?), 19.6.2009 15:12
Ano, to je všechno pravda, jen jsem chtěl upozornit skálopevně přesvědčené majitele s vlastnoručně vyrobenými stroji aby si nemyslely když jim to neznalá úřednice na pojištovně pojistila že si jsou rovni s továrními stroji a tudíž se jim nic nemůže stát. KP
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 92.177 (?), 20.6.2009 5:38

Myslím si že pojišťovna je schopna pojistit vše obrat nastane když má plnit pojistnou událost.V případě samodělu by se ze všeho určitě úspěšně vykroutila.Ještě k té toleranci policie.Samozřejmě že záleží na konkrétním policajtovi jak se k tomu postaví.U nás na vysočině znám dva případy kdy řidiči zaplatili za to že se pohybovali s takovým vozidlem v obci každý 3000 kč ani nemrkli.Každý případ se stal jinde jeden jel ze samodělem druhý s multikárou bez RZ.Utěšovat se tím že máte samoděl v perfektním stavu je dost dětinské stejně jako že už vás jednou kontrolovali a nic se nestalo.Příště stačí narazit na důležitého strážce zákona a vše je v háji.Samozřejmě že i u nás takové stroje jezdí po silnici.Vše probíhá asi jako ruská ruleta buďto to vyjde nebo ne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika