Struna na křovinořez



host - 225.226 (?)
30.5.2010 21:45

Mám stihl orig. hranatou červené barvy a mám s ní dost posečeno. Není špatná, ale má jednu dost velikou vadu - často se konce třepí, na dvojmo, anebo i trojmo. Tím se podstatně snižuje sekací účinek. Tráva se tím pádem úplně neuseče, ale pouze nalamuje. Dřív jsem to řešil tak, že jsem nosil při sečení štípačky a roztřepené konečky uštípl, to mě ale dost brzy přestalo bavit.  Nyní jsem koupil strunu kulatého průřezu a takovou jakoby stáčenou (v Jonseredu) a to je jiné kafe.Kupte si nejdříve menší množství na odzkoušení a posuďte sám. Barva je tmavě červená a průměr asi 2,7mm, nevím to ale přesně.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 128.154 (?), 27.5.2010 4:46

Díky za rady a informace.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 128.154 (?), 27.5.2010 18:57

Zdravímm pane RadkuB, ještě se zeptám a tu čtyřhranou nylium?Máte ji odskoušenou?Ale u nás mají stejně jen tu hvězdu, tak ji odskouším.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 128.154 (?), 30.5.2010 18:29

Tak jsem koupil od oregonu 3mm strunu Flexiblade a po posečení pár metrů se mi utrhla struna hned v průchodce... po posečení cca 500m2 se mi utrhla ještě asi šestkrát, což už bylo teda moc i na mě.A jednou dokonce obě na ráz... což jsem už nevydržel a práci odložil.Musím koupit originál stihl, protože tohle je horší než všechno co jsem kdy měl.Hold výrobce asi ví co tam doporučuje.Máte někdo skušenosti s originál stihl 3mm hranatou do žací hlavy Auto cut 40-2?Díky moc za vaše odpovědi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 218.133 (?), 30.5.2010 18:58
Nazdar chlapi. Ja pouzivam stvorhrannu 2,4 bison. Dlho vydrzi aj pri koseni 50cm travi, nema problem ani s malinami. Mozem len doporucit.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.26 (?), 30.5.2010 19:44

ja vas zdravim uz jsem se jednou ptal na nazor na pouziti retizkove hlavy jestli ma nekdo zkusenosti premyslym o jeji koupi ale nevim zda nenici prevod nebo neni nebezpecna dekuju za odpoved

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 64.208 (?), 5.9.2012 21:25

Ahoj když jsem našel řetízkovou hlavu na netu brolio 7 za 1500kč tak se mi ty peníze dávat nechtěly.Tak jsem začal špekulovat jak to vyrobit, sehnal jsem starý diamantový kotouč, soustružník mi ho upravil a koupil kousek řetízku nenže byl kulatý a špatně to sekalo.Tak jsem ho nahradil starým řetízkem 325"který jsem nabrousil ty články co běhají v liště a dal po směru otáček.A jsem velice spokojen hustá, tvrdá tráva a ostatní nálety jdou sekat, občas se něco namotá jinak dobrý pomocník.Zdraví čenda.wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 53.15 (?), 28.10.2012 22:51

Čendo, o jakém řetízku to mluvíte?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 30.5.2010 21:05

Já jsem Vám psal, že Flexi potřebuje svou hlavu. Je tam trochu jiný průchod struny. Namočil jste ji? Určitě ji prodejce dopoledne dostal z Agrolesu a Vy ji odpoledne koupil. Nijak ji neobhajuji, ale zákazníky na ni mám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 128.154 (?), 31.5.2010 21:47

No přiznám se že jsem ji nenamočil... Ale když ona vypadala tak pevná, že jsem ji rovnou namočil a šup na zahradu.No asi mu ji zkusím vyměnit za tu stihláckou trojku v malém balení, tak uvidím jestli na to přistoupí.Jinak tu hlavu má za těch 990,ale mám celkem obavy ji zakoupit.Jo a ještě ta flexi-třepí se i konce a celkem rychle ubývá.Jinak ale sekla dobře kopřivy atd.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 225.226 (?), 30.5.2010 21:45

Mám stihl orig. hranatou červené barvy a mám s ní dost posečeno. Není špatná, ale má jednu dost velikou vadu - často se konce třepí, na dvojmo, anebo i trojmo. Tím se podstatně snižuje sekací účinek. Tráva se tím pádem úplně neuseče, ale pouze nalamuje. Dřív jsem to řešil tak, že jsem nosil při sečení štípačky a roztřepené konečky uštípl, to mě ale dost brzy přestalo bavit.  Nyní jsem koupil strunu kulatého průřezu a takovou jakoby stáčenou (v Jonseredu) a to je jiné kafe.Kupte si nejdříve menší množství na odzkoušení a posuďte sám. Barva je tmavě červená a průměr asi 2,7mm, nevím to ale přesně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika