seřízení Briggs&Stratton Intek 6,5



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
   
host - 40.162 (?) 
9.6.2013 19:43

Dobrý den, včera jsem sekal trávu se svým tarktorem Tora 14,5HP motor B/S stalo se mi to že motor zhasíná a střílí do výfuku.Benzín tam jde svíčka černá ale jiskru hází, teplý motor nechytne až když to trochu vychladlo tak to běželo ale ne moc dlouho.Co s tím? Děkuji za odpověď nebo radu Libor Kameník

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
miroslav partl - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (90) - 121.113 (?), 21.6.2013 22:16

může se do sekačky s motorem BaS dát normální polosyntetický olej, který se dává do auta? Nerad bych ji zmršil.

Díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
L. Radek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (404) - 209.16 (?), 22.6.2013 7:32
Už je to zde napsáno snad 100x. Ano může, ale vícerozsahový olej je řidší, tak je možné, že bude více ubývat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 35.186 (?), 22.6.2013 8:57
No, zahrádkáři uměj výborně poznat plevel, oleje rozdělujou na stolní a motorové a ty motorové na vyjeté a nové. Máme na skladě novou zásobu SAE 30, nabídnu je vedle servisu Audi, olej jak olej, bude rychlejší obrat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
MP-E65mm - (1) - 127.238 (?), 10.8.2013 14:54
Taky mám podobný problém. Vlastním sekačku husqvarna s BaS motorem. Když jdu sekat a motor je studený naskočí jedna baseň. Když posekám a naplním koš (jdu ho vyprazdnit) tak mi nejde sekačka nastartovat. Čili, pokud je sekačka zahřátá musím ji nechat chvilku vydechnout (cca 5-10min) aby mi naskočila. Kontroloval jsem i vzduchový filtr a ten je čistý. Sekačku mam druhým rokem a olej je měněn v řadném termínu. Nemá někdo tušení čím by to mohlo být? Docela mě to štve, prodlužuje mi to čas sekání. Díky všem za odpověď.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 9.2 (?), 11.8.2013 11:21

K tématu mám hned několik poznámek:

1) Polosynťák pro automobilový motor do sekačky nikdy nedávejte nebo si ho zadřete. Ty oleje nejsou stavěné na ty teploty ve vzduchem chlazených motorech.

2) Motor Intek stejně jako novější řada 800 je tišší než Hondy GCV. Mám to přímo srovnané na jednom stroji se dvěma různými motory, Honda běží více nahlas.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 94.115 (?), 12.8.2013 9:44

to xxx.xxx.127.238: specifikujte model motoru, u některých modelů za to mohla koncovka svíčky. Druhá možnost je malá vůle zkratovacího kontaktu zapalování.

HH 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika