Oleo-mac není na prd



Stránky: 1,  2,  3   
host - 118.44 (?) 
7.6.2010 21:58, zobrazeno: 35519x
Chci jen vyvrátit mýtus že všechno co je oleo mac je na prd. Dnes jsem maca opět vytáhl na posečení zahrady tráva asi 170cm i dost hustá, konečně je čas to poséct a sekl jsem asi 3 hodiny s přestávkami jen na dolítí paliva a občerstvení pivo zubr 10% což jen zasyčelo, takže bych tipoval přestávku max 10 min, na doplnění kapalin.Jinak stroj 7 let starý bez nějaké závady, jen koupě nových strun.A to jsem ho kupoval proto že v práci už máme ten sám 11let, a stále jede jak dˇas, a tam s ním seče kdo má ruky.Nemohl jsem porovnat nové stroje s motory kawasaki či mitsubischi ale pokud vydrží to co ty už starší oleo- macy tak to budou taky dobré mašiny.
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
L. Radek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (404) - 142.240 (?), 7.6.2010 23:02
Mozna jsem to prehledl, ale zadne zasadni vyhrady na kvalitu OM jsem na tomto foru necetl. Pokud vim, tak si pouze v Mount. pletou hobby, farm a profi. R.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 118.44 (?), 7.6.2010 23:08
Radku L teď nevím jestli si děláš srandu nebo to myslíš vážně zadej si do rámečku vlevo oleo -mac je na prd a nepůjdeš dnes spát protože to nestihneš dočíst do rána.Ale já si myslím že spoustu těchto závad si zaviní amatéři sami a pak si tu rádi postěžují, ale kdoví.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 218.71 (?), 7.6.2010 23:18

Nedámi to a taky se připojím.  Olei-mak rozkousal 170cm trávu? Taková roste prý jenom v Rusku. Jakou používáte strunu, nebo 3-4 zubý kotouč?   A pak že Oli je na PRD-T!        Míra     

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 118.44 (?), 7.6.2010 23:23
Vy srandisti, v husté trávě čtyřzubý kotouč, v řidší struna bohužel už nevím jaké značky ale žlutá a čtyřhranná, dnes mi došla musím koupit novou, jakou by jste mi doporučili.Většinou jsem to kupoval v bau takže asi china i ta barva by odpovídala.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
L. Radek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (404) - 142.240 (?), 7.6.2010 23:56
Srandu si nedelam. Krovinaky a sekacky ma slusny. Pouze jejich pily jsou hobby maximalne farmarky, ale to neni problem OM ale Mount. Myslim, ze pily jsou srovnatelne s pilami Mc Culloch, ale je to ciste muj nazor. Ovlivnen nejsem, protoze od tech profiku v kravatach bych nic nekoupil, ale z Polska klidne. R.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6510) - 70.100 (?), 8.6.2010 6:42

Mám OM 722 S snad z roku 98. Bez opravy. Jediný problém, je, že zřídka při startu kopne zpět a namotá si startovací šňůru mimo kladku na hřídel. Je to protivný konstrukční nedostatek a otravuje to. Nicméně "na funkci to nemá vliv". Jsem spokojený.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
lubos25 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (108) - 48.252 (?), 8.6.2010 8:16

Tady se hlavně řešilo to že beďa má mizerný servis a je předražený v dane kategorii, že hobby prodávaj jako farm za cenu profi. Samotné mašiny za to nemůžou. No nějak ty kola počitače zaplatit musí.

No že třeba se motá šnura mimo kladku je na odstřel, chtělo by se mi po strtování to rozebírat. Ale taky záleží jak často se to stává.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
lubos25 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (108) - 48.252 (?), 8.6.2010 8:21

Tak to ti řeknu že kamoš na J moravě měl i 3 metrovou, ale to už nevím jestli by jí OM zvládl  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 40.193 (?), 8.6.2010 8:17

Tak to je snad rozměr Vaší zahrady těch 170 cm. Já osobně mám Stihl 400 a struna tak vysokou a hustou trávu není schopná zvládnout.  Jedině nůž a ještě přeseknout v půli. Sekat strunou je hovadina toto je práce tak pro bubnovku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika