Náhradní díly na motor honda gxv 160



host - 11.107 (?)
2.2.2016 20:18

Logo, uvědomte si prosím, že ti, co se servisním manuálem k motorům Honda dělají, si za něj museli pěkně zaplatit - to se nefasuje!!! Ty doby jsou už dávno pryč. Stejně tak servisní nářadí. Kdo ho chce, musí si ho zaplatit. Pak se najde někdo, kdo se k manuálu "nějak" dostane a pověsí ho na net. Jinak se dá něco dohledat jen v anglickém jazyce. Takže je třeba mít trošku pochopení pro ty, co nejsou dvakrát sdílní sem i jinde ze sebe na požádání sypat data z písemností. Jim taky nikdo nic nedá zadarmo.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 102.147 (?), 2.2.2016 11:14

Dílenskou říručku-manuál-na tento motor nedokážu nikde objevit a servisy to hlídají jak oko v hlavě, jde o kšeft.Nebo snad je to možné?Logo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 147.46 (?), 2.2.2016 14:24

Jj, je to tak. Nedostanete v příslušném krámě sadu těsnění ke karburátoru, ale uslyšíte od jednoho a téhož člověka žoviálně pronesenou větičku přivezte to, my se vám na to kouknem. To znamená, že těsnění je, ale pro trouby, je neprodejné a když se ten zázrak stane, to je že je sada těsnění k mání, tak se prodává v ceně zlata. A totéž je s dílenskou příručkou. A teď, jak se má na to dívat člověk, který neni mobilní a na vše je nucen brát taxi.To je opravdu levnější se na to vyprdnout a všechny potraviny odtahat z hypersuper na zádech v ruksaku a i ty podělané rohlíky mrazit a před konzumem v mikrovlnce rozpékat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.106 (?), 2.2.2016 16:51

Těsnění a další díly motoru se daj koupit origo i OEM. Dílenskou příručku nerozdáváme každýmu, kdo si řekne. Nejsem si vědom, že se dílenský příručky u jinejch mašin válej na pultech.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 173.71 (?), 2.2.2016 17:30 Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 22.14 (?), 2.2.2016 17:53

Také se zabývám opravami této techiky a okruh mých zákazníků mi může zavolat kdykoliv a vždy jsem ochoten jim po telefonu poradit s jakou koliv opravou. Myslíte, že mi tímto ubývá práce? Nikoliv je to přesně naopak, protože moji zákazníci mi díky vlídnému chování a obětavosti přivedou další své sousedy nebo známé. O práci nemám nikdy nouzi. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.106 (?), 2.2.2016 18:58
Stando nedělejte ze sebe profesora. Kdybyste byl takovej lidumil, tak byste dávno postnul rozkres a 147 není můj zákazník. Můj zákazník si může zavolat, může přijít, jenom nesmí psát ptákoviny na internet.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 22.14 (?), 2.2.2016 19:55

Zdravím, proč by nesměl? Chcete snad někomu zakazovat co smí psát? Rozkres a servisní manuál jsou dva rozdílné dokumenty. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 2.2.2016 20:18

Logo, uvědomte si prosím, že ti, co se servisním manuálem k motorům Honda dělají, si za něj museli pěkně zaplatit - to se nefasuje!!! Ty doby jsou už dávno pryč. Stejně tak servisní nářadí. Kdo ho chce, musí si ho zaplatit. Pak se najde někdo, kdo se k manuálu "nějak" dostane a pověsí ho na net. Jinak se dá něco dohledat jen v anglickém jazyce. Takže je třeba mít trošku pochopení pro ty, co nejsou dvakrát sdílní sem i jinde ze sebe na požádání sypat data z písemností. Jim taky nikdo nic nedá zadarmo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 22.14 (?), 2.2.2016 20:52

Rozkresy i dílenské příručky jsou volně přístupné, jen zapojit Google. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 56.44 (?), 3.2.2016 7:02

Neohánějte se odborností a servisním nářadím a nevím čím ještě, když to neni pravda. čirou náhodou, jsem v servise viděl demontáž kotouče spojky z převodovky. Neni to sice motor, ale stačilo to ke ztrátě důvěry v jejich odbornost. Kotouč spojky jeden z mechaniků uchopil dvěma sikovkami, pozvedl a druhý mastil po hřídeli bez jakékoliv ochrany kladivem. Určitě se nechovají k motorům jinak. Hlavně, že se vedou řeči o potřebné vysoké úrovni odbornosti a vybavenosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika