Motorové kosy, křoviňáky za pár šupů



host - 45.244 (?)
18.9.2009 9:10
Ano 118 24, vystihl jste to naprosto přesně-zkušenosti žádné a proto je u Vás všechmo levné šunt, já mám možnost používat a také používám obojí, jak drahé tak i laciné a z toho důvodu jsem se pustil do této debaty a neposuzuji věci dle toho jedna paní povídala ale dle osobních zkušeností a také u všeho uvádím že nenábádám nikoho aby mé zkušenosti nutně musel brát jako dokonalou radu, je přeci na každém aby usoudil co je reálné a co ne.Přeji všem aby se rozhodovaly dle své hlavy a veškeré příspěvky jim byly jen jako pomocné argumenty protože každý jednotlivý názor je svojim způsobem originál KP
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 118.44 (?), 17.9.2009 16:32

Na malé množství používám taky injekční stříkačku, mám i skleňěný odměrný válec 1dcl s ryskama.Ale u této nádobky se mi líbí že nemusím nic vyplachovat jen nalít-dolít olej zatřepat a hotovo. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jankutil - (3) - 135.61 (?), 17.9.2009 18:17

Já používám dlouho tuto. Výhoda je, že si můžu namíchat od 1/4 litru po jeden litr v poměru jaký je na obrázku(z druhé strany je 50:1) Uchem jsou nádoby propojené, takže překlopím, zatřepu a hotovo.Jsem s ní velice spokojený. Byla součásti pily nebo strunovky - už nevím, je to dlouho.

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 44.51 (?), 17.9.2009 18:39
To je vcelku klasická odměrka s kterou si bohužel nemálo lidí neporadí. Také tu chodí lidé kterých se zeptám kolik dají oleje do litru benzínu při poměru 1:40 a oni po minutě váhání řeknou čtyři deci?! Ale tato nádoba jim vyhovuje. Bohužel stojí u nás 97kč a protože je o ni zájem, s cenou dolů jít nechtějí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 17.9.2009 18:44

Tato odměrka je jak píše předchozí příspěvek pro někoho těžší na pochopení i já jsem podle foto chvíli přemýšlel ale někomu to může dělat problém a namíchá si to co by sám nechtěl, je tam těch čísel moc a někdo s toho může mít chaos, ale kdo to pochopí tak je to pro něho OK.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jankutil - (3) - 135.61 (?), 17.9.2009 19:13

Mám ještě jednu a s tou mám problémy i já. Ale tady nevidím problém - chci 25:1 a třeba 5(dcl, mm, ks, galonů..to je jedno) a doliju 5 oleje, tak vím, že mám poměr 25:1. A ty čísla jsem zvýraznil, aby byly na foto vidět, ale pokud potřebuji jen 50:1, tak bych si zvýraznil jen ty.Není to jen o vysvětlení zákaznikovi?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 17.9.2009 19:18

Máte pravdu asi je to i o tom vysvětlení ale když si chatař míchá benzín 1x za rok, snadno zapomene a nadělá spoustu blbostí.Ale mě se ta odměrka taky líbí akorád člověk musí chvíli přemýšlet aby neudělal taky nějakou blbost

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jankutil - (3) - 135.61 (?), 17.9.2009 19:43

Já v zimě taky nesekám i když nejsem chatař. (na sníh mám jen lopatu)A ten Váš závěr platí, anebo by aspoň měl úpně ve všem a všechny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 17.9.2009 19:52

OK. Jste jeden z mála který si dokáže připustit že by mohl udělat chybu, ale nikdo není neomylný i mistr tesař se utne.Přeji vám ale vlastně všem ať chyby neďěláme stojí nás to zbytečné finance, nebo v horším případě i zdraví.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 118.24 (?), 18.9.2009 6:30

zkušenosti žádný, protože když kupuju stroj, tak aby vydržel co nejdýl, i když bude dražší. Můj názor je než tři stroje za 5000 Kč co vydrží dohromady 15 let, tak radši jeden za 12,15 000 co vydrží jako ty šunky dohromady

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 45.244 (?), 18.9.2009 9:10
Ano 118 24, vystihl jste to naprosto přesně-zkušenosti žádné a proto je u Vás všechmo levné šunt, já mám možnost používat a také používám obojí, jak drahé tak i laciné a z toho důvodu jsem se pustil do této debaty a neposuzuji věci dle toho jedna paní povídala ale dle osobních zkušeností a také u všeho uvádím že nenábádám nikoho aby mé zkušenosti nutně musel brát jako dokonalou radu, je přeci na každém aby usoudil co je reálné a co ne.Přeji všem aby se rozhodovaly dle své hlavy a veškeré příspěvky jim byly jen jako pomocné argumenty protože každý jednotlivý názor je svojim způsobem originál KP
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika