Kto je výrobcom kosačiek MTD?



host - 224.55 (?) 
15.5.2012 6:13, zobrazeno: 9318x

Prosím o informáciu o výrobcovi kosačiek MTD a majiteľov kosačky MTD SPK 48HW o nejaké vyhodnotenie používania v praktickom nasadení. Podľa parametrov vyzerá veľmi dobre, postrádam len špecifikáciu pojazdu (jednorýchlostný, viacrýchlostný, plynulý).

Ďakujem za každú informáciu.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
ewerthon - (1) - 62.101 (?), 15.5.2012 10:05

Zdravím, mám vyšší model - MTD SPK 53 HW a pokud jste schopen si nekteré věci dodělat sám, tak spokojenost. Vybíral jsem podle poměru cena/výkon, jelikož mám velkou zahradu a málo peněz :). Sekačka seká výborně, dobře plní koš (ale to je spíše v závislosti na použitém noži). Po měsíci sice první závada, ale po domluvě oprava na počkání přímo u prodejce servisním technikem, takže spokojenost. Nevím jak u Vašeho typu, ale pozor zepředu na zakrytování prostoru nože. Je tam ocelový plech, přišroubovaný jen dvěma šrouby > najetí na překážku, např drn, znamená postupné ohýbání, až nakonec dojde ke kontaktu nože a plechu a následnému zničení nože. Já to po konzultaci s technikem vyřešil dvěma sváry, neboť dole to stejně nemá na záruku žádný vliv. Rovněž upevnění řidítek u sekačky si vyžádalo můj zásah a přidání dvou šroubů do, pro mne nepochopitelně prázdných předvrtaných otvorů. Jinak ovšem spokojenost, sekačka seká už dva roky každých 14 dní cca 2000m2 a po vychytání těchto much bez závad. Jen pozor na český benzín... nové motory Honda i Kawasaki jsou velmi citlivé > nepoužívat starší než 14 dní

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika