Křovinořez Garden King - Tv products



host - 132.196 (?)
28.6.2013 16:47
ta vaše je nesmysl rozpuštěný karbon zadře motor
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6   
         
host - 35.203 (?), 29.8.2012 10:49
Náhodně jsem to zde našel, tak se podělím. Koupil jsem na moravě barák, kde byla zahrada neudržovaná, všude lebeda, kopřivy a náletové šlahouny stromů. Tak jsem si řekl, buď dám někomu 2 tisíce, ať to poseče, nebo si za ty peníze koupím křoviňák z TV na jedno použití. Zahrada má asi 1500 metrů2. No dopadlo to tak, že jsem s tím nejen vše posekl ale úspěšně jej používám už rok. Chytá na první zatáhnutí a spotřeba je skvělá. Netroufám si tvrdit, jestli by to bylo vhodné na profesionální nasazení na 8 hodin každý den. Ale tolik toho vážně doma nikdo neseká. Pilku jsem k tomu nebral, to už je i laikovi jasné, že je nesmysl ale struna i trojzub, fungují skvěle. A k některým kritikám, nedělejte si iluze, že ostatní firmy něco soustruží ve švédsku, nebo japonsku. Vše dnes vyrábí čína. I pro renomované firmy. Jde jen o to, jak to dokáží ukočírovat na kvalitě. Je nesmysl si kupovat na chalupu na sem tam řezání profi mašinu, když tady při každém problému vše vymění. Je to jen názor spokojeného uživatele. Jinak hezký den.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 163.70 (?), 8.10.2013 16:52

Tak jsem také neodolal, protože potřebuji posekat kus zahrady a v bvláhové naději, že ušetřím jsem si koupil křoviňák Garden King, 1,8. Když jsem ho poprvé nastartoval začal kašlat, nevím proč,. Po druhém nastartování běžel dost dobře, nechtěl však do otáček, tak jsem s ním posekal asi dva metry, pak utichl, a ode dne zakoupení 2.9.2013 jsem neposekal ani metr, protože motor nejde a nejde a nejde.Dnes jsem ho poslal do opravy a jsem zvědavýá jak tak oprava bude vypadat. Nevím jak komu, ale já bych ho už nekoupil kdyby bylza 1.-K.Sem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 16.196 (?), 28.6.2013 11:18

Prosím, neklamte tady lidi. Olej M2T je na moderní dvoutakty absolutně nevhodný!!! Možná Vám na to tyto hobby křováky a pily jedou, protože si "vymezily" zemědělskou vůli cheeky a jely by už skoro na cokoliv. 

Terra z roku 1972 je konstrukčně řešená na M2T a může na něj jet. Vylágroval jste ji Vy sám, tím, že do zakarbonovaného motoru z důvodu několika desetiletí používání M2T, jste nalil moderní olej s detergenty. Ty rozpustily karbon a ten zničil motor.

Pokud byste do moderního profi stroje, seřízeného na velmi chudou směs, nalil M2T, během krátké doby jej zničíte. Ideální je pro ně nejkvalitnější olej s doporučeným ředěním 1:100 Už od začátku a dodržovat přesně ředění. Používat vždy čerstvou směs.

To už tu bylo řečeno tolikrát, že se divím, jak někdo může ještě psát o M2T.

Každopádně, nic ve zlém, ať si každý leje do své mašiny co chce. jen mi vadí, že se může stát, že na základě Vaší mystifikace si někdo zničí stroj.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 114.252 (?), 28.6.2013 12:28

souhlas, M2T je na pomaloběžné stroje a na křoviňáky a mot.pily nevhodný. Když po takovém to oleji použijete moderní, rozpustí karbon, který slouží jako vytěsnění vůlí a stroj jde do háje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 14.199 (?), 28.6.2013 13:19

První věta je jakž takž správně, druhá nesmysl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 132.196 (?), 28.6.2013 16:47
ta vaše je nesmysl rozpuštěný karbon zadře motor
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 192.242 (?), 29.6.2013 14:08

host s číslom IP 196 má pravdu. Karbon sa nerozpušta pomali a pravidelne ale dochádza k jeho odlupovaniu v menších častiach. M2T bol vyrábaný a ešte i je z recyklovaných olejov a o jeho zázračnej schopnosti znečistovat životné prostredie a mohutnou výrobou karbonu bol známi. Oleje pre 2T, ktoré maju v popise, že su určené pre staršie motory-berte ako vybehané, opotrebené zvačša vytváraju hrubé nánosi karbonu. Takímto olejom sa zdaleka vyhnite, u motora v dobrom stave niekedy dokážu absolutne spolahlivo zakarbonovat všetky dieli, niekedy v dosledku silneho nánosu zalepia piestne kružky tak, že motor stratí kompresiu a kružky sa nedaju vybrat von v jednom kuse. Výhodou M2T bol hrubý olejový film, ten je ale pre vysokotáčkové motory nevhodný. Bol primárne určený pre motory starej kocepcie-nízkootáčkové s dlhým zdvihom, no rovnako dobre alebo lepšie poslužia moderné oleje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika