Jakou benzínovou sekačku s pojezdem.



asteroid - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (87) - 70.240 (?)
23.8.2009 15:35
Také o tomto typu přemýšlím, jaké máte zkušenosti s pohonem předních kol - neprokluzují, a jak funguje regulace rychlosti? Jak velký je koš /v popisech na netu jsou hodnoty od 55 do 75 litrů/. Co skelet sekačky je dost pevný, nekroutí se?? Jediné čím jsem si jistý je to že má jeden z nejvýkonnějších motorů, co se na sekačky dává. Díky za odpověď
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 52.51 (?), 19.8.2009 11:47

Vzduchový filtr stačí vymýt v čistém benzínu, vysušit a potom jen lehounce navlhčit řídkým čistým olejem. A je zase jako nový.. M. H. - motorář.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 64.22 (?), 28.8.2010 19:23
Varujte se pokud mozno sekacek s bocnim vyhozem. Nejen proto, ze objizdeni stromku ruzi a jinych veci, vcetne plotu je s tim neprakticke, ale kos plny - to presentuje jednostrannou zatez na system. A kos ma nekdy i 15 kg.Soudim, ze dobre reseni je zadni vyhoz, vykon okolo 6 Hp, podle svazitosti terenu pak volit dvoutakt (maze stale, 4takt ma problem pri jizde na bocnim svahu).Horcik se dela v USA na profesionalnich sekackach pro odolnos korozi a vybracim.Plast nema k vybracim odolnost zadnou (nebo velmi omezenou - asi tak jako nerez).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 200.134 (?), 23.8.2009 14:44
Mám zahradu 3500m2 a koupil jsem letos si PARTNER P53-875DWA 3 v 1 cena 12 000.Sekal jsem zahradu již 4krat bez problemová sekačka.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 96.207 (?), 5.6.2014 2:20

Já mám doma benzínovou sekačku VeGA 485 SXH 6in1 a jsem s ní velmi spokojený.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
asteroid - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (87) - 70.240 (?), 23.8.2009 15:35
Také o tomto typu přemýšlím, jaké máte zkušenosti s pohonem předních kol - neprokluzují, a jak funguje regulace rychlosti? Jak velký je koš /v popisech na netu jsou hodnoty od 55 do 75 litrů/. Co skelet sekačky je dost pevný, nekroutí se?? Jediné čím jsem si jistý je to že má jeden z nejvýkonnějších motorů, co se na sekačky dává. Díky za odpověď
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 80.43 (?), 23.8.2009 22:40

Mám nově podobnou sekačku Partner P53-675DWAR. Zatím maximální spokojenost. Kola s předním pohonem neprokluzují, na regulaci rychlosti jsem si velmi rychle zvykl. Je to užitečné především tam, kde musíte jet velmi opatrně, při obsékání členitých ploch. Velká zadní kola jsou také šikovná na manipulaci. Skelet je u tohoto typu ocelový pevný, jen kolečka na mě působí laciným dojmem, jsou jakoby rozhrkaná, plastová.

Už se teším, až vyroste další tráva.
HONZA

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 218.71 (?), 25.8.2009 22:07

Ahoj trávníkáři.        Pár postřehů ke koupi sekačky.  Kupujte poměr výkon záběr nože(40cm=4PS, 50cm=5PS a vice), pokuď chcete mulč, tím to platí dvojnásob!!   Mám 6let STIGA 48s-turbo, mot. 5,5PS. Seču jednou za 14dní pozemek 14arů. Měl jsem dvě závady, vlastní chybou mi upadl řemen z pojezdu a ztráta napínací pružiny u převodovky. Po sekání vyškrábu klacíkem prostor okolo nože. Často čistím levý zadní kolečko od nafoukané drtě (trávy). Letos výměna nože, obroušený vyhazovací lopatky. Jinak na jaře vyměním olej a vyfoukám filtr.   Naprostá spokojenost!!!          Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 164.67 (?), 6.4.2014 19:00

ja bych mel dostaz na reziveni sasi vnitrni strany, barva se olupuje a na tech mistech se objevuje rez. Cistim po kazdem sekani, nastrikam postizena mista olejem, ale zajimala by me barva/tmel co by na tak namahanem miste vydrzel.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Kutil.cz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 149.2 (?), 6.4.2014 20:29

Chystám se letos žací ústrojí na HQ ZTH natřít asfaltem... ale tím netvrdím že to vydrží frown


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 149.89 (?), 20.4.2014 11:14

10let cistím spachtlou nebo příborovým nožíkem barva opadla do dvou let mistama jeste drží, zvenku letos zacla lehce opadavat u osky zadního krytu jinak zvenku všude drží. zespodu je mistama sice porezla mistama doslova vyleštěna do stříbrna od otěru ale k uhnití nejaké casti to ma jeste hodne daleko kdyz vydrží jeste 5 let tak svou praci odvede na jednicku. (AL-KO 47BR Comfort 2004) takže za mě bychto neřešil. soused měl sekačku castlegarden koupenou v MF nekdy kolem roku 96, 14-15let stím sekal bez vetsích problému pak se rozhodl že ji opraví, byla už silne zrezla mistama doslova uhnila, vše vyvařil pak ji dal komaxitovat vse složil dohromady a do dvou let mu odešel motor :-D takže kdyz sekačka vydrží jak jsem psal 15let jeto uspech.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika