hurricane servis



Stránky: 1,  2   
host - 156.244 (?) 
15.7.2008 14:04, zobrazeno: 57247x

Dobrý den, zakoupil jsem si motorovou pilu hurricane v bauhausu. Chtěl bych se zetat, jestli někdo neví kde se dá tato pila servisovat. Předem děkuji za odpověďi.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 229.218 (?), 16.7.2008 9:24

Mám stejný problém.Nic jsem nenašel a nikdo nic neví. Asi neexistuje, v Bauhausu mi zdělili snad prý v Karlových Varech?Také bych byl rád za informace nebo zkušenosti.Dík.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 184.96 (?), 16.7.2008 10:20

1.Nechápu jak prodejce techniky (Bauhaus) nesdělí přesně servisní místa - stěžoval bych si!!

2.Z papírů k pile bych se pokusil vyčíst výrobce a zkusil to u něj. Některé výrobky Hurricane jsou původem Husqvarna / Partner ale jak je to s pilou to netuším.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 220.253 (?), 16.7.2008 10:38
Záruční servis je povinen poskytnout prodejce, ale pozáruční servis není povinen poskytovat a hypermarkety jej většinou u neznačkových výrobků nenabízejí. Jinak tazateli: na pozáručním servisu můžete se zkusit domluvit v nějakém značkovém servisu, U nás je k tomu povolný třeba MK Proles a některé malé pobočky stihlu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 18.130 (?), 21.7.2008 14:58

Drtivá většina dealerů nechce servisovat šmejd z řetězců. To jen jestli mají na servisu úplně prázdno tak to vezmou. Ale to Vás pak natáhnou. Ještě pořád si myslítě, že jste udělal v Bauhausu výhodný nákup?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 15.3 (?), 22.7.2008 19:16

 Malý predajcovia sa nebráni servisovať aj takéto značky ale je tu ale, a to:

- na dané stroje nie je možné nič zohnať, servis prebieha všeliakým prispôsobovaním a strávi pri tom mnoho času a to platiť nikto nechce.Ak má niekto zaplatiť 2-3K za stroj ktorý stojí 4-6K tak servis stráca zmysel.

- každy zásah do stroja nesie zo sebou veľký risk že sa niečo zniží čo nie je možné ničím nahradiť.Typ.príklad Hurikan sanie, uložené v plastovom medzikuse Made in Elektrolux a je krehké.O pol otáčky viac a máte zarobené.Toto zázračné uloženie používa aj Partner a aj najmänší Jonsered.

-takéto stroje kupujú typicky ľudia ktorý sa nechcú nechať ošklbať Stihlom, Hq alebo Domarom a myslia si že kupujú stroj ktorý budú dediť ešte aj ich vnuci. Pokiaľ sa dám nahovoriť na takýto servis tak riskujem opletačky z obchodnou inšpekciou lebo ak zaplatí zákazník len materiál a neaké 2-3stovky za prácu tak som prehlásený za zlodeja a ihneď začnú písať o najnovšom zlodejovi v ich okolí.

-čiže všetko čo sa u nás opravuje je vyladenie karburátora, pokiaľ to nepomôže odporučíme mu hľadať iného chudáka ktorý sa na to dá.

- trvám na svojom tvrdení /ktoré tu bolo už raz zmazané/ najlepší servis je tieto stroje zrecyklovať, možno z nich už konečne vyrobia niečo poriadne.

Jani

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 156.244 (?), 27.7.2008 17:54

Děkuji všem za názory. Mám pilu necelý rok a myslím si, že i když mi vydrží těch 5 let, jak trvá záruka snad vydrží a to mi za tu cenu stačí na těch pár metrů dřeva na rok.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 40.237 (?), 13.8.2008 12:50

Dobrý den,

máme také pilu Hurricane, dlouho jsme sháněli novou lištu, až nám v Bauhausu dali číslo na servis UNICORE. Přes jejich obchoďáky lištu budeme mít. M.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 56.175 (?), 23.2.2017 20:36
Po delší době podnětný příspěvek 👍,platí pro Jani.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 129.105 (?), 11.12.2009 9:26

Ja nevim v jakym Bauhausu konkretne, ale v Brne jsem se servisem spokojeny. A co se tyce servisu na pily Hurricane tak jsem pokazde dostal servisni protokol od Moundfieldu a spokojenej.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika