hurricane servis



host - 56.175 (?)
23.2.2017 20:36
Po delší době podnětný příspěvek 👍,platí pro Jani.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 156.244 (?), 15.7.2008 14:04, zobrazeno: 57175x

Dobrý den, zakoupil jsem si motorovou pilu hurricane v bauhausu. Chtěl bych se zetat, jestli někdo neví kde se dá tato pila servisovat. Předem děkuji za odpověďi.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 229.218 (?), 16.7.2008 9:24

Mám stejný problém.Nic jsem nenašel a nikdo nic neví. Asi neexistuje, v Bauhausu mi zdělili snad prý v Karlových Varech?Také bych byl rád za informace nebo zkušenosti.Dík.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 184.96 (?), 16.7.2008 10:20

1.Nechápu jak prodejce techniky (Bauhaus) nesdělí přesně servisní místa - stěžoval bych si!!

2.Z papírů k pile bych se pokusil vyčíst výrobce a zkusil to u něj. Některé výrobky Hurricane jsou původem Husqvarna / Partner ale jak je to s pilou to netuším.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 220.253 (?), 16.7.2008 10:38
Záruční servis je povinen poskytnout prodejce, ale pozáruční servis není povinen poskytovat a hypermarkety jej většinou u neznačkových výrobků nenabízejí. Jinak tazateli: na pozáručním servisu můžete se zkusit domluvit v nějakém značkovém servisu, U nás je k tomu povolný třeba MK Proles a některé malé pobočky stihlu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 18.130 (?), 21.7.2008 14:58

Drtivá většina dealerů nechce servisovat šmejd z řetězců. To jen jestli mají na servisu úplně prázdno tak to vezmou. Ale to Vás pak natáhnou. Ještě pořád si myslítě, že jste udělal v Bauhausu výhodný nákup?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 15.3 (?), 22.7.2008 19:16

 Malý predajcovia sa nebráni servisovať aj takéto značky ale je tu ale, a to:

- na dané stroje nie je možné nič zohnať, servis prebieha všeliakým prispôsobovaním a strávi pri tom mnoho času a to platiť nikto nechce.Ak má niekto zaplatiť 2-3K za stroj ktorý stojí 4-6K tak servis stráca zmysel.

- každy zásah do stroja nesie zo sebou veľký risk že sa niečo zniží čo nie je možné ničím nahradiť.Typ.príklad Hurikan sanie, uložené v plastovom medzikuse Made in Elektrolux a je krehké.O pol otáčky viac a máte zarobené.Toto zázračné uloženie používa aj Partner a aj najmänší Jonsered.

-takéto stroje kupujú typicky ľudia ktorý sa nechcú nechať ošklbať Stihlom, Hq alebo Domarom a myslia si že kupujú stroj ktorý budú dediť ešte aj ich vnuci. Pokiaľ sa dám nahovoriť na takýto servis tak riskujem opletačky z obchodnou inšpekciou lebo ak zaplatí zákazník len materiál a neaké 2-3stovky za prácu tak som prehlásený za zlodeja a ihneď začnú písať o najnovšom zlodejovi v ich okolí.

-čiže všetko čo sa u nás opravuje je vyladenie karburátora, pokiaľ to nepomôže odporučíme mu hľadať iného chudáka ktorý sa na to dá.

- trvám na svojom tvrdení /ktoré tu bolo už raz zmazané/ najlepší servis je tieto stroje zrecyklovať, možno z nich už konečne vyrobia niečo poriadne.

Jani

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 156.244 (?), 27.7.2008 17:54

Děkuji všem za názory. Mám pilu necelý rok a myslím si, že i když mi vydrží těch 5 let, jak trvá záruka snad vydrží a to mi za tu cenu stačí na těch pár metrů dřeva na rok.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 40.237 (?), 13.8.2008 12:50

Dobrý den,

máme také pilu Hurricane, dlouho jsme sháněli novou lištu, až nám v Bauhausu dali číslo na servis UNICORE. Přes jejich obchoďáky lištu budeme mít. M.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 56.175 (?), 23.2.2017 20:36
Po delší době podnětný příspěvek 👍,platí pro Jani.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 129.105 (?), 11.12.2009 9:26

Ja nevim v jakym Bauhausu konkretne, ale v Brne jsem se servisem spokojeny. A co se tyce servisu na pily Hurricane tak jsem pokazde dostal servisni protokol od Moundfieldu a spokojenej.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika