Příspěvky uživatele - 184.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
hurricane servis, 16.7.2008
1.Nechápu jak prodejce techniky (Bauhaus) nesdělí přesně servisní místa - stěžoval bych si!! 2.Z papírů k pile bych se pokusil vyčíst výrobce a zkusil to u něj. Některé výrobky Hurricane jsou původem Husqvarna / Partner ale jak je to s pilou to... celý příspěvek >
Zahradní traktor Hurricane (Bauhaus), 23.6.2008
Ahoj, jelikož jsem se stal o víkendu šťastným majitelem tohoto stroje věnuji večery sudiu návodu k použití a zaráží mne následující věc: u každé nové sekačky kterou jsem měl jsem musel první výměnu oleje dělat po jisté velmi krátké době.Zde se o... celý příspěvek >
Zahradní traktor Hurricane (Bauhaus), 25.5.2008
Dobrý večer, Ctěl bych poprosit o jakoukoliv radu.Zcela vážně uvažuji o koupi zahradního traktoru Hurricane M12592 RB. Motor B+S I/C OHV 9,1KW,2 žací nože protiběžné, mechanická převodovka, sběrný koš 250l.Stejný traktor u nás nabízí Bauhaus ovšem u... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika