Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím Vás,

koupil jsem použitou sekačku s motorem Briggs&stratton 675 a vše se zdálo býti ok. Ovšem při reálném provozu začali první problémy. Po zahřátí nechtěl motor nastartovat, tak jsem otevřel "airbox" ve kterém vzduchový filtr vůbec nebyl a bylo to smočené od oleje. S otevřeným airboxem motor na poněkolikáté naskočil. Sám motor mi přijde, že nemá příliš sílu ve srovnání se stejným motorem na jiné sekačce. Co je ovšem horší je, že při doplnění oleje na požadovanou úroveň mezi risky začne motor při sekání značně tlačit olej přes karburátor do vzduchového filtru kudy stéká až do doby, než hladina oleje klesne na špičku měřící lišty hladiny oleje. Svíčka je relativně čistá a výfuk taktéž a bez bílého dýmu. Olej to tedy asi nespaluje. Mám proto dotaz, jak se může olej dostávat touto cestou ven a jaká je pravděpodobně diagnostika závady a opravy.

Děkuji Vám za jakékoliv rady a zkušenosti se stejným nebo podobným typem problému.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika