Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Máte pravdu, bylo to právě nahráté a hledal jsem to podle názvu. Tak tady by to mělo být : www.youtube.com/watch?v=0qjd4p7GnzA . K tomu dřevu - jak říkají kámoši - to musí bavit :)). Ale je to cesta, jak spalovat málo a přitom mít dost tepla. Bohužel dost lidí u nás - což se dovím zprostředkovaně - závidí, ale na ty kopce by někteří ani nevylezli, natož tam makat. Zásoba musí být, jinak mokrým dřevem je lépe netopit. Na orbu byly letos u nás nepříznivé podmínky, já jsem navíc během posledních slunečných dnů marodil, tak jsem to musel dělat v tomto - mokrá jílovitá půda. Jindy to není tak olepené všechno hlínou a je menší prokluz - tím větší rychlost a lepší zaklopení. Proto si cením toho, že i za takových podmínek to mohu zvládnout bez problémů. Zelené hnojení byla pšenice a ta dost drží - je prorostlá mezi sebou.  Ještě jsem chtěl zaorat hromadu uhnilé trávy po posledním sečení, ale teď se to nedalo - jako kdybych to namydlil.Tak je vidět, jak jsem ji rozházel po oranisku - teď už z toho živiny slunce nevysuší a na jaře to rotavátor dokončí.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika