Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mno, tak k tomu bych řekl asi toto. V dekádách cca po 3 až pěti letech se setkávám jak se někteří zákazníci přelévají od Husqvarny ke Stihlu a nazpět. Ono to s čím zrovna dělají je štve a hledají na tom chyby, pak si koupí konkurenci a ta je proti jeho staré mrše zlatá a za pár let stejně naštvaný jde zpátky do první značky a pořád do kola, tedy hlavně u pil. No a když ho zrovna užírá Stihl- který podle mě nemá v křovinořezích konkurenta- vezme do ruk OM tak i ten je zlatý. Mi osobně se chce z toho pitomého bublavého zvuku výfuku křovinořezů OM vždycky zvracet. Husqvarna, Jonsered, Sola, Stihly a všechny mašiny i alka a hechty mi po zvukové stránce tak nevadí jako OM. Hodně pěkný zvouček mají už ne tak nové 4-mixy Stihlu, mají takový správný motorkový enduro zvuk, nebo Honda 25ccm taky pěkný. Ale kviku vytočeného 2taktu např Jonsereda BC2236 nebo Husky 333R/335R stejně nikdy nebudu mít dost. To je pro mě nirvána.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika