scháním semena štědřence



Jiří Janča - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1578) - 130.33 (?)
8.7.2008 23:33

Pokud jimi nechcete někoho otrávit ale vypěstovat z nich keř, je určitě lepší si koupit některý prodávaný kultivar. Semenáč většinou méně kvete a květy v hroznu jsou dále od sebe než u kultivarů.

Jinak štědřence = Laburnum rostou pomalu v každém parku a zcela jistě v každé botanické zahradě či arboretu.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 112.166 (?), 8.7.2008 21:16, zobrazeno: 3932x

Dobrý den, není zde někdo kdo by mi daroval či poradil kde sehnat semena zlatého deště - štědřence? díky pavla  palomito@email.cz

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Jiří Janča - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1578) - 130.33 (?), 8.7.2008 23:33

Pokud jimi nechcete někoho otrávit ale vypěstovat z nich keř, je určitě lepší si koupit některý prodávaný kultivar. Semenáč většinou méně kvete a květy v hroznu jsou dále od sebe než u kultivarů.

Jinak štědřence = Laburnum rostou pomalu v každém parku a zcela jistě v každé botanické zahradě či arboretu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 112.166 (?), 11.7.2008 8:44

Děkuji za odpověd opravdu jimi nechci nikoho otrávit. A na Vaši radu jsem si obstarala roubovanou rostlinku sice jako keř - tak se pokusím z něho vytvarovat alespoň malý stromeček.  (mimochodem dva roky jsem tuto rostlinu sháněla a bez úspěšně. V čera se podařilo.)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika