kustovnice čínská



host - 106.98 (?)
11.7.2012 9:48

zas já :D jak to všechno pročítám i na jiných stránkách tak, jsem se nedočetl, že by měl někdo plody z kupovaných rostlin, ale párkrát jsem se dočetl, že mají plody z rostlin ze semen, takže já jsem si je před pár dnama nasel

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  16,  17,  18   
               
host - 106.98 (?), 3.7.2012 10:18

Kdo má kustovnici ze semen? a plodí? díky za odpověď, domnívám se že plodí rostliny jen ze semen

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
pavel... - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (113) - 19.114 (?), 3.7.2012 21:32

Mám kustovnice ze semen z plodů koupených ve zdravé výživě. Mám dnes čtyři rostliny a po čtyřech letech se u dvou objevily poprvé květy. Jsem zvědav zda i něco dozraje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 106.98 (?), 6.7.2012 10:41

a začaly ti ty květy usychat a opadávat? jestli ne tak doufej že ani nezačnou, protože to ty moje kustovnice každý rok a nikdy na nich nic není. Přeji ti hodně štěstí :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 106.98 (?), 10.7.2012 22:09

Nekupujte si kustovnice od Starkla! On prodává přešlechtěnou kustovnici cizí (lycium barbarum) to by tak nevadilo, ale vadí to, že neplodí měl jsem je 6 nebo 7 let a vždycky krásně kvetly a vždycky kvítka uschly a odpadly! Včera jsem je zlikvidoval

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 106.98 (?), 10.7.2012 22:13

radši si nasejte semena ze sušených plodů a máte jistotu, že budete mít i plody (hodně)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 210.130 (?), 11.7.2012 8:25

Naprostý souhlas. Mám kustovnici od Starkla také sedmý rok. Rychle se rozrůstá, květů stovky ale plod jsem ještě neviděl. Počkám ještě chvíli a na podzim poletí. Koupil někdo někde rostlinu, která plodí? Nebo musím opravdu pěstovat od semínka?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 106.98 (?), 11.7.2012 9:48

zas já :D jak to všechno pročítám i na jiných stránkách tak, jsem se nedočetl, že by měl někdo plody z kupovaných rostlin, ale párkrát jsem se dočetl, že mají plody z rostlin ze semen, takže já jsem si je před pár dnama nasel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.27 (?), 12.7.2012 20:02

Dobrý den, kupovala jsem kustovnici v OD Bauhaus, malou v květináči, letos na jaře. Zasadila jsem ji na zahradě, na slunné místo, pravidelně nezalévám, zálivku má pouze přírodní. Samotnou mě velice překvapilo, kustovnice roste velmi rychle, kvete a plodí hned prvním rokem. Nic jsem s ní nedělala, nestříhala. Má současně založeno na květ, vykvétá fialově, květ po té zhnědne a po pár dnech se objeví plod. Budu doufat, že plody dozrají. Pokusím se přidat foto. Nechávám ji růst volně.

Kustovnice čínská
Kustovnice čínská
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 55.18 (?), 18.8.2012 10:37

Dobrý den, diskuzi jsem jen krátce prolétl, ale hodně se tu řeší zda budou plody jedlé a nebo ubohé sazenice.

Mám zkušenost, že jsem zasadil pár sušených plodů ze sáčku koupeného v Albertu a mohu potvrdit, že většina vyrazila. Rostliny mám jen na balkoně v truhlíku a pouze na dekoraci, ale věřím, že kdyby to bylo na zahradě a se správným hnojením, tak porostou, v truhlíku mám jen malé rostliny, cca 0,5m. JZ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 106.98 (?), 19.8.2012 19:26

Ahoj, jak dlouho je tam máš? a plodí?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  16,  17,  18   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika