kustovnice čínská



host - 106.98 (?)
19.8.2012 19:26

Ahoj, jak dlouho je tam máš? a plodí?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  16,  17,  18   
               
host - 106.98 (?), 3.7.2012 10:18

Kdo má kustovnici ze semen? a plodí? díky za odpověď, domnívám se že plodí rostliny jen ze semen

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
pavel... - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (113) - 19.114 (?), 3.7.2012 21:32

Mám kustovnice ze semen z plodů koupených ve zdravé výživě. Mám dnes čtyři rostliny a po čtyřech letech se u dvou objevily poprvé květy. Jsem zvědav zda i něco dozraje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 106.98 (?), 6.7.2012 10:41

a začaly ti ty květy usychat a opadávat? jestli ne tak doufej že ani nezačnou, protože to ty moje kustovnice každý rok a nikdy na nich nic není. Přeji ti hodně štěstí :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 106.98 (?), 10.7.2012 22:09

Nekupujte si kustovnice od Starkla! On prodává přešlechtěnou kustovnici cizí (lycium barbarum) to by tak nevadilo, ale vadí to, že neplodí měl jsem je 6 nebo 7 let a vždycky krásně kvetly a vždycky kvítka uschly a odpadly! Včera jsem je zlikvidoval

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 106.98 (?), 10.7.2012 22:13

radši si nasejte semena ze sušených plodů a máte jistotu, že budete mít i plody (hodně)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 210.130 (?), 11.7.2012 8:25

Naprostý souhlas. Mám kustovnici od Starkla také sedmý rok. Rychle se rozrůstá, květů stovky ale plod jsem ještě neviděl. Počkám ještě chvíli a na podzim poletí. Koupil někdo někde rostlinu, která plodí? Nebo musím opravdu pěstovat od semínka?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 106.98 (?), 11.7.2012 9:48

zas já :D jak to všechno pročítám i na jiných stránkách tak, jsem se nedočetl, že by měl někdo plody z kupovaných rostlin, ale párkrát jsem se dočetl, že mají plody z rostlin ze semen, takže já jsem si je před pár dnama nasel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.27 (?), 12.7.2012 20:02

Dobrý den, kupovala jsem kustovnici v OD Bauhaus, malou v květináči, letos na jaře. Zasadila jsem ji na zahradě, na slunné místo, pravidelně nezalévám, zálivku má pouze přírodní. Samotnou mě velice překvapilo, kustovnice roste velmi rychle, kvete a plodí hned prvním rokem. Nic jsem s ní nedělala, nestříhala. Má současně založeno na květ, vykvétá fialově, květ po té zhnědne a po pár dnech se objeví plod. Budu doufat, že plody dozrají. Pokusím se přidat foto. Nechávám ji růst volně.

Kustovnice čínská
Kustovnice čínská
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 55.18 (?), 18.8.2012 10:37

Dobrý den, diskuzi jsem jen krátce prolétl, ale hodně se tu řeší zda budou plody jedlé a nebo ubohé sazenice.

Mám zkušenost, že jsem zasadil pár sušených plodů ze sáčku koupeného v Albertu a mohu potvrdit, že většina vyrazila. Rostliny mám jen na balkoně v truhlíku a pouze na dekoraci, ale věřím, že kdyby to bylo na zahradě a se správným hnojením, tak porostou, v truhlíku mám jen malé rostliny, cca 0,5m. JZ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 106.98 (?), 19.8.2012 19:26

Ahoj, jak dlouho je tam máš? a plodí?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  16,  17,  18   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika