Příspěvky uživatele - 106.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Goji - kustovnice čínská, 22.3.2014
Ahoj, mě taky kustovnice přežila zimu venku a to i v květináči :-)  kustovnici, kterou si dal sem, tak je podle mě kustovnice čínská a né cizí, jelikož má úzké lístky narozdíl od cizí :) a s hnojením ti neporadím, kustovnici pěstuji jen chvíli a... celý příspěvek >
Kustovnice čínská, 16.5.2013
Ten plevel okolo bych vytrhal nebo posekal ;-)
Kustovnice čínská, 6.10.2012
a odkud jste měla tu goji?  já měl goji která neplodila. Když si jí vypěstujete ze semen, tak plodit bude.
Kustovnice čínská, 1.10.2012
Dej sem fotku a pak ti řeknu čím to je. Jsem jasnovědec a říkám, že tu dvouletou rostlinu nemáš ze semen, a jestli jo tak teda nevim.
Kustovnice čínská, 30.9.2012
Myslím ze stonku ze zeme neboli z hlavního kořene.
Kustovnice čínská, 30.9.2012
Ahoj, rostou přímo ze stonku že?  Stačí odlomit a dát je třeba do většího květináče s hlínou a ony zakkoření. Můžeš to udělat ikdyž roste z kořene- je to lepší.  A neboj se nic to rostlině neudělá. Nebo stačí naset semena z plodů.
Kustovnice čínská, 19.8.2012
Ahoj, jak dlouho je tam máš? a plodí?
Kustovnice čínská, 11.7.2012
zas já :D jak to všechno pročítám i na jiných stránkách tak, jsem se nedočetl, že by měl někdo plody z kupovaných rostlin, ale párkrát jsem se dočetl, že mají plody z rostlin ze semen, takže já jsem si je před pár dnama nasel
Kustovnice čínská, 10.7.2012
radši si nasejte semena ze sušených plodů a máte jistotu, že budete mít i plody (hodně)
Kustovnice čínská, 10.7.2012
Nekupujte si kustovnice od Starkla! On prodává přešlechtěnou kustovnici cizí (lycium barbarum) to by tak nevadilo, ale vadí to, že neplodí měl jsem je 6 nebo 7 let a vždycky krásně kvetly a vždycky kvítka uschly a odpadly! Včera jsem je... celý příspěvek >
Kustovnice čínská, 6.7.2012
a začaly ti ty květy usychat a opadávat? jestli ne tak doufej že ani nezačnou, protože to ty moje kustovnice každý rok a nikdy na nich nic není. Přeji ti hodně štěstí :)
Kustovnice čínská, 3.7.2012
Kdo má kustovnici ze semen? a plodí? díky za odpověď, domnívám se že plodí rostliny jen ze semen
Benzínová sekačka Husqvarna R 152 SV, zkušenosti, 27.6.2011
Naprosto souhlasím. Vypadá opravdu dobře, ale práce s ní nic moc. Mám letos založený trávník a sečení je opravdu strašné trápení. Díky tomu, že je tráva mladá a dužnatá, děsně se ucpává boční tunel (výsledkem je, že je člověk, po každém sěcení, z... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 26.7.2009
Bohužel mi nezbývá nic jiného, než se přidat k negativnímu hodnocení. Objednala jsem si u nich thuje smaragd za cenu 19,-Kč, okrasné trávy, zakrslý smrček a hnojivo. Na dodáku uvedená cena za thuje 29,-Kč/ks, trávy nikde, hnojivo za 69,- Kč v... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika