chlupáčci



micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?)
22.10.2008 22:52

Tak to zas nemusíte.To já jen, že dcera je na něj pyšná a nemá ho dlouho tak vždy zdůrazní to "Pražský krysařík"No a teď si představte, vedle té dvojky Vlkodava.Toho chce zas druhá dcera.Můžu já mít klidný stáří??

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                  
dana smékalová - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (67) - 144.98 (?), 22.10.2008 22:41

omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, ale je to tak.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 22.10.2008 22:52

Tak to zas nemusíte.To já jen, že dcera je na něj pyšná a nemá ho dlouho tak vždy zdůrazní to "Pražský krysařík"No a teď si představte, vedle té dvojky Vlkodava.Toho chce zas druhá dcera.Můžu já mít klidný stáří??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
dana smékalová - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (67) - 144.98 (?), 22.10.2008 23:29

Ale no tak děvčata, zas tak starý nejsme.Copak je přes 50 nějaký stáří?Když jsme to vydržely s děckama, ta zvířátka-to je pohlazení na nervy./i když je to vlkodav

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 53.50 (?), 22.10.2008 22:46

Micuko, jsou oba hezcí-i ta malá "kopie dobrmana". Vyjímečně se mi ale líbí víc Vaše než dceřin. Jak jsem ho viděla někdy zjara nebo v létě, mám jen pocit nebo skutečně už moc nepovyrostl? Danielo, to asi většina psů přímo "miluje" ucho, za uchem či tvář. Na chalupě mají noví sousedé ani ne roční štěně hovawarta-pěkný kolohnát. Jenže si zároveň pořídili chlapečka, tomu byl rok a na mazlení se psem jim moc nezbývá. Tak v mezích možností se s ním mazlím u plotu. Šli jsme kolem, měli pootevřená vrata, jak mě zmerčil, už byl venku, skočil na mě-je vyšší-ubalil mě pusana a dalším třem se mnou taky. S každým řádně zakymácel, má pěkných pár kilo. Ale má skutečně tvrdý "dril" a začíná se otáčet, zda se majitelé dívají, ví, že by se mazlit neměl... ale je to nevycválané mládě. Luckymu je 6 roků a občas se honíme jak magoři, tak mi je někdy Endyho líto i když není můj-má takové smutné psí dětství. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 22.10.2008 23:05

Tak to mě se ta moje taky víc líbí.Ta dobrmaní kopie je sice taky mazlík a už bych ho nedala, ale kdyby byl aspoň o něco větší.Takové chrastítko, to se člověk pomalu bojí vzít do ruky.Mílo já si nejsem úplně jistá, ale za tu dobu je větší asi o 10dkg.Což je výkon!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 53.50 (?), 22.10.2008 23:12

Micuko, to jsou 2 bomby najednou. Dceřin krysařík mi fakt připadá tedy dost menší než ten vedle ve vchodu a vlkodavy dřív choval synův bývalý tchán... tak já tu představu trochu mám. Byli sice hodní, ale ne úplně malá šedá přímo telata-vzrůstem. Soucítím s Vámi. Ale Vy vezmete "pod křídlo" i toho vlkodava. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 22.10.2008 23:14

To je opravdu smutné, když si páníček nemůže s pejskem hrát, protože na něj nemá čas.  Stejně tak, jako se formuje osobnost dítěte v útlém dětském věku, tak se formuje osobnost psa v jeho útlém štěněcím věku. No, co se dá dělat. Já jsem dnes pustila psy na zeleninovou zahrádku, protože už máme sklizeno i zryto.  Oni vědí, že tam normálně nesmí a nejdřív se ostýchali, ale potom tam šli za mnou a blbnuli jako dvě malé děti (já samozřejmě s nimi).  Zítra je vyfotím a přiložím foto. To naše štěňátko, kterému je necelých deset měsíců má už 50 kg, takže když se rozběhne a  "drcne" do mně, tak mám co dělat, abych to ustála.  Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 22.10.2008 23:20

Teda Mílo, takto mě odhalit!!! Máte pravdu, sice nevím kdy to bude, ale já se už těším na to 10kg štěňátko.To jsem tak průhledná??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 22.10.2008 23:25

Danielko, škoda jen, že vás někdo nevyfotí v obležení vašich pejsků.Ale na ta zítřejší fota se těším.Ti vaši chundeláčci jsou moc krásní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 22.10.2008 23:30

To máte pravdu. Jsou krásní hlavně nyní, protože už obrostli zimní srstí a mají nádherný kožíšek. (A ne mi ho na zimu půjčit...)  Tak zítra budu fotit. Dobrou noc - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika