chlupáčci



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                  
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 53.50 (?) 
22.10.2008 19:18

No určitě, jsou prima. Taky se mi líbí, jak se přidávají pomalu ale jistě další účastníci. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 53.50 (?), 22.10.2008 19:23

Nemám kočku, dám chlupatého Luckyho. M.R.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 53.50 (?), 22.10.2008 19:32

To jsem to "vymňoukla". Nějak jsem to neotočila. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 22.10.2008 19:50

Ahojky Romilo, ten Váš chlupáček je také úžasný.  Zajímavé je, jak každý pejsek rád dává  "pusinky" na ucho.  Ti naši to dělají také - každý z jedné strany a nemám úniku.  Je to milé!  Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 22.10.2008 19:47

Pane Ketupa,  koukám, že také máte pěknou kočičí smečku.  Co tomu říká zahrádka?  Hrabou? Pokládají miny? Jak to řešíte?  Ale jsou krásné!!!   Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ketupa - (18) - 143.70 (?), 22.10.2008 19:57

Daniela: No smečku máme docela velkou, navíc si nás velice oblíbili sousedovic kočičáci, takže u nás pravidelně pořádají srazy  -  je hold veselo. Co se týče kočičích zahradnických úprav zahonků, je to celkem v normě, už mám dost zkušeností kde je to nejvíc "zaminované" takže si dávám pozor (ale i tak občas na "minu" nechtěně narazím ). Ale zase musím říct, že od doby co je u nás "překočkováno" nemám problém s myšmi ani s krtkama (tedy né že by je nějak intezivně ty kočky lovily, ale jejikož je kočka skoro za každým rohem , tak se nám myši a krtci vyhýbají. Doufám že to tak zůstane. Ať se vám i vašim čtvernožcům daří. Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 22.10.2008 20:01

Kočky to jsou krásný, pěkná smečka.Mílo máte pravdu, co ta toho navymýšlí a navyvádí.Jen zapomenu zavřít dveře už je uvnitř a okamžitě něco vleče ven.Manželovi loupí tu špachtli tu kleště, když něco dělá pořád jen slyším"Jessi nech to, polož to, dáš to sem,,,"Já ji říkám poťouchlík..Ale jinak je to miláček.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
dana smékalová - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (67) - 144.98 (?), 22.10.2008 21:40

ratlíky zrovna moc nemusím, ale Jessi /je to Jesi?) ta je nádherná.Ale člověk až žasne nad polohamy těch kočičáků.Ti se dokážou tak zatočit...

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 22.10.2008 20:13

Milá Danielo, tady zrovna moc hezky nevypadá, je urousaná z trávy a celá od písku.Ten miluje, ale asi jen proto, že je malá a tak když si sedne pěkně na horu víc vidí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 22.10.2008 21:57

Paní Dano, kdyby to četla dcera... Ratlík, Pražský krysařík to přeci je Jo a to větší a chlupatější, tak to je moje Jessinka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika