chlupáčci



micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?)
31.8.2008 9:41

Ahojky, ježurům jsem taky sypala granule, ale už jsou zas pryč.Tak jen přidám malý foto seriál.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
               
Lumikol - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (133) - 181.138 (?), 26.8.2008 11:39

 Zdravím přátelé drobného zvířectva! Pokusím se přispět svou troškou do mlýna! Lucka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 166.66 (?), 26.8.2008 15:36

Kočičáci jsou skutečně nádherní, je vidět, že jsou obklopeni starostlivou péčí.

Také máte problém s tím, že přibíráte další a další kočičáky, třebaže jste si již před lety řekli:"to stačí!" ?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Lumikol - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (133) - 181.138 (?), 26.8.2008 22:33

Zdravím Alí a Danielo, k nám se ty zvířata nějak stahujou sami. I když, jednou jim někdo pomohl a přes plot nám hodil krabici s koťatama.Všechny kočky (i psi) od sousedů k nám choděj jak do kantýny.Pana Dupala jsme na jaře vypustili, brousí okolo domu, tak doufám že s prvním sněhem nebude stepovat i s rodinou na prahu.A zrzavý kočky ,to je kapitola sama pro sebe, nemůžu si pomoc ,ale mám pocit že mají uplně jinou povahu než ostatní kočičáci.(jsou nějak víc vyčůraný)Znáte někdo knížku Opravdová kočka od Terryho Pratchetta, vřele ji všem kočkomilům doporučuju.Lucka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
babča - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (247) - 44.120 (?), 30.8.2008 10:59

Zdravím.Taky jsme jednoho pana Dupala měli.A opravdu dělal čest svému jménu.V noci jsme museli zavírat všechny dveře po cestě do ložnice ať ho v noci neslyšíme.Z 300 gr přibral přes zimu půl kila.A na jaře nevděčník ani nepoděkoval. Ale asi tu někde brousí kolem domu protože občas je slyšet jakoby šouravé kroky .Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 30.8.2008 23:35

Každý večer sypu našim kočičákům tři plné misky granulí. Do každé dávám jiné, aby měli na výběr  (manžel říká, že jim dělám švédské stoly). Krom toho jim ještě dávám masíčko z konzervy.  Až donedávna jsem si myslela, že k nám v noci chodí na baštu sousedovic kočky. Nedávno jsem byla v noci potichu s baterkou na kontrole v garáži, kde kočičky bydlí a přistihla jsem na hodech ježečka.  Od té doby přidávám ještě jednu misku s granulema před dveře pro našeho nového strávníka. Mám z toho radost, že mu u nás chutná.  Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 31.8.2008 9:41

Ahojky, ježurům jsem taky sypala granule, ale už jsou zas pryč.Tak jen přidám malý foto seriál.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 214.234 (?), 31.8.2008 20:57

Náš poslední chlupatý přírůstek.

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 22.10.2008 18:08

Poradí někdo co to vyrostlo mezi letničkami???

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 53.50 (?), 22.10.2008 18:29

Souhlasím. A ten záběr je úplně perfektní. Sedí tam jak starosta a určitě přemýšlí, jak realizovat nové terénní úpravy či výsadbu v zahradě. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
ketupa - (18) - 143.70 (?), 22.10.2008 19:15

Vídím že se toto téma pěkně rozběhlo, také sem přidám pár fotek našich kočičáků, snažil jsem se vybrat ty se "zahradními" motivy, tak doufám že se budou líbit. Nashle

Čihání za kapradinou
Čihání za kapradinou
S pampeliškou
S pampeliškou
Na skalce
Na skalce
Válení na záhoně
Válení na záhoně
Podzimní pohoda
Podzimní pohoda
Na jabloni
Na jabloni
Na olši
Na olši
Skupinové foto nakonec
Skupinové foto nakonec
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika